Monsieur Cuisine Smart najtańszy w historii Lidla! Taki rabat już się nie powtórzy!

Lidl przeszedł samego siebie. Niedługo w sklepach sieci pojawi się historyczna promocja na słynnego robota kuchennego Monsieur Cuisine Smart. Tak dużego rabatu na to urządzenie nie było jeszcze nigdy. Ile wynosi zniżka? Co trzeba wiedzieć o tym sprzęcie? Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się wszystkich szczegółów.

Monsieur Cuisine Smart
Monsieur Cuisine Smart został objęty przez Lidla gigantycznym rabatem. Fot. Adobe Stock.
Reklama

Lidl. Monsieur Cuisine Smart jeszcze nigdy nie był tak tani!

Lepszej okazji do tego, żeby kupić robota kuchennego Monsieur Cuisine Smart po prosty nie będzie. Lidl w najnowszej gazetce promocyjnej zapowiedział historyczną akcję zniżkową na to urządzenie. Dzięki gigantycznemu rabatowi zaoszczędzisz kilkaset złotych. Okazja cenowa ma być dostępna tylko przez trzy dni: od 12 do 14 czerwca.

Lidl objął robota kuchennego Monsieur Cuisine Smart rabatem w wysokości 500 zł. Dzięki temu jego koszt obniży się do kwoty 1999 zł. Lidl już wcześniej oferował zniżki na to urządzenie, ale nigdy aż tak wysokie jak teraz. Każdy, kto planował zakup tego sprzętu zyska niedługo niesamowitą okazję, żeby go zdobyć w bardzo niskiej cenie, która już się nie powtórzy.

Co ważne, promocja na robota kuchennego Monsieur Cuisine Smart przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla posiadaczy aplikacji mobilnej Lidl Plus. Warunkiem koniecznym do skorzystania z rabatu w wysokości 500 zł jest aktywowanie specjalnego kuponu w apce. Więcej szczegółów na temat tej historycznej akcji zniżkowej znajdziesz w poniższej gazetce.

Monsieur Cuisine Smart - co trzeba wiedzieć o tym robocie kuchennym?

Monsieur Cuisine Smart to urządzenie, które oferuje różne funkcje tj. siekanie, mieszanie, gotowanie na parze, smażenie, mielenie, a nawet gotowanie sous-vide. Robot wykorzystuje technologię podgrzewania indukcyjnego pozwalająca na precyzyjne kontrolowanie temperatury, co jest niezwykle ważne przy przygotowywaniu różnych dań.

Monsieur Cuisine Smart jest również wyposażony w interaktywny ekran dotykowy, który pomaga w nawigacji po różnych funkcjach i programach. Przyjazne dla użytkownika interfejsy są łatwe do nauki i używania, nawet dla osób, które do tej pory nie korzystały z tego typu urządzeń.

Jedną z kluczowych funkcji Monsieur Cuisine Smart jest możliwość łączenia się z internetem poprzez Wi-Fi, co pozwala na dostęp do stale aktualizowanej bazy danych przepisów. Dzięki temu, użytkownicy mogą łatwo wyszukiwać i wybierać przepisy, które chcą przygotować.

Monsieur Cuisine Smart w promocji do Lidla.

Co jeszcze trzeba wiedzieć o tym robocie kuchennym? Monsieur Cuisine Smart łatwo się czyści, co jest niezwykle ważne dla utrzymania higieny i wygody użytkowania w kuchni. Części tego robota kuchennego można myć w zmywarce, co gwarantuje duży komfort i oszczędność czasu.

Na koniec trzeba też wspomnieć, że Monsieur Cuisine Smart jest znacznie tańszy w porównaniu do jego konkurentów na rynku, do których zalicza się m.in. Thermomix. To sprawia, że stanowi atrakcyjną alternatywę dla osób, które chcą skorzystać z zalet robota kuchennego, ale nie chcą wydawać dużych pieniędzy.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama