Mere już otwarte w Polsce! Czy ma szanse wygrać z Biedronką?

Po wielu latach wreszcie doszło do otwarcia rosyjskiego dyskontu w Polsce.

Reklama
ding ad-box placeholder

Mere już otwarte!

Pierwszy sklep Mere w Polsce stanął w Częstochowie przy ul. 1 maja. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że w mieście widać już wielkie przygotowania do otwarcia. Na budynku pojawił się szyld z nazwą, a w środku pierwsze palety z towarem. Nikt się nie spodziewał się, że do otwarcia dojdzie jeszcze w tym miesiącu. Pierwsze zapowiedzi o otwarciu pojawiały się już dwa lata temu, a wiele osób przestało wierzyć, że w ogóle dojdzie ono do skutku. Jednak stało się, co już wiemy o zakupach w Mere?

Jakie ceny w Mere?

Za pięć litrów mydła w płynie zapłacisz 7,92 zł, 0,5 Brandy Napoleon Petit 30% to koszt 21,56 zł, inny tani produkt to chusteczki – 72 sztuki za 2,74 zł. Pomimo niskich cen, na otwarciu tłumów nie było. Nikt nie wiedział, kiedy będzie można zrobić pierwsze zakupy. Ceny okazały się, tak jak zapowiadano — niskie. Sklep posiada wnętrze bardzo minimalistyczne. Prosta ekspozycja, towary na paletach i w kartonach. To, co ma być najważniejsze to cena zmniejszona do maximum. W Mere dostępna jest żywność, napoje i towary przemysłowe. Nie tylko produkty suche ale również świeże mięso czy warzywa umieszczone w chłodniach.

Sprawdź ofertę Biedronki!

Czy Mere wygra z Biedronką?

Według eksperta od rosyjskiego handlu sieć nie ma zbyt wiele szans na naszym rynku. Biedronka i Lidl mogą być spokojne, gdyż sieć nie będzie stanowić realnej konkurencji. Według eksperta klienci w Polsce mają coraz to większe wymagania, a nasz rynek jest bardzo konkurencyjny. Inaczej jest w Rosji. Konsumenci w naszym kraju to osoby oczekujące niskich cen, ale przy zachowaniu wysokiej jakości produktów. Ważne są też przyjemne i wygodne zakupy. Przykładowo, Biedronka i Lidl stale poszerzają swoje oferty i tworzą marki własne, aby sprostać aktualnym wymaganiom. W przypadku Mere nie będzie można na to liczyć. Sklep nie podąża za modą, nie dba też o marketing.

Zobacz gazetkę Lidla!

Więcej sklepów Mere w Polsce?

Na otwarciu w Częstochowie ma się nie skończyć. Planowane są nowe otwarcia w wielu miejscach. Mere ma być dostępne w dużych i średnich miastach. Otwierane mają być w okolicach parkingów i ruchliwych ulic. Początkowo, w planach, miało powstać w Polsce aż 100 sklepów, czy to się uda? Aktualnie nie znamy miejsca przyszłego sklepu w Mere w Polsce. Wszystko zapewne będzie zależne od zainteresowania Polaków nowo otwartym punktem w Częstochowie.

Ciekawe oferty znajdziesz też w Kaufland!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.