Lody od Quebonafide już są, ale tylko Biedronce! Czy będzie hit sprzedażowy?

Quebonafide, czyli polski raper cieszący się ogromną popularnością w naszym kraju oprócz kariery artystycznej zajmuje się od niedawna również rozwojem oferty z różnymi artykułami spożywczymi. Niedawno swoją premierę miały herbaty Miss Ti, teraz nadszedł czas na desery lodowe. Można je już kupić w Biedronce! Czym się wyróżniają? Ile kosztują? Sprawdź wszystkie szczegóły!

Lody od Quebonafide.
Lody Quebonafide w Biedronce! Fot.media.biedronka.pl
Reklama

Lody od Quebonafide - co trzeba o nich wiedzieć? Czy zawojują nasz rynek?

Quebonafide coraz bardziej rozwija swoją markę Miss Ti zawierającą różne artykuły spożywcze. Raper promuje właśnie najnowszy produkt, czyli lody Mochi Mango. Czym się wyróżniają? Musisz wiedzieć, że to sorbet mango w delikatnym japońskim cieście ryżowym. Podobne mrożone desery cieszą się ogromną popularnością w Azji, ale czy zawojują nasz rynek? Wydaje się, że jest to bardzo prawdopodobne, ponieważ czegoś podobnego jeszcze nie było w polskich sklepach. Dodatkowo trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, że ich pomysłodawcą jest Quebonafide, co z pewnością przełoży się na dużą sprzedaż.

Lody od Quebonafide pojawiły się w sklepach Biedronka! Ile kosztują?

Biedronka na swojej stronie internetowej poinformowała klientów, że lody od Quebonafide, czyli Mochi Mango są już dostępne w sprzedaży. Powinny być w zarówno dużych, jak i nieco mniejszych sklepach sieci. Trzeba wziąć jednak pod uwagę, że nakład mrożonych deserów jest ograniczony i może się błyskawicznie wyprzedać w niektórych placówkach. Produkty mają zostać w ofercie promocyjnej do 10 sierpnia lub wyczerpania zapasów.

Lody Mochi Mango od Quebonafide sprzedawane są w pudełkach, w których znajduje się sześć sztuk. Co ważne, produkty przeznaczone są również dla wegan. Ile trzeba wydać na taki pakiet mrożonych deserów? Cały zestaw kosztuje tylko 19,99 zł! Czy sprzedawane są również pojedynczo? Niestety nie, można kupić tylko całe opakowanie. Biedronka jest zachwycona współpracą ze znanym raperem i podkreśla, że chce coraz bardziej stawiać na nowe produkty.

Lody Mochi Mango od Quebonafide. Fot. media.biedronka.pl

Biedronka oferuje nie tylko lody od Quebonafide! Sprawdź promocje na inne mrożone desery!

Zachęcamy również do sprawdzenia nowej gazetki promocyjnej od sieci Biedronka. Można w niej znaleźć kilka bardzo korzystnych akcji zniżkowych z lodami od znanych i cenionych producentów. Co ciekawe, niektóre mrożone desery dostaniesz zupełnie za darmo! Sprawdź poniższą ofertę i przekonaj się, na jakich produktach zaoszczędzisz trochę pieniędzy!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama