• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Lidlozaury w Lidlu. Kolejna nowość!

Nowa promocja Lidla - Lidlozaury. Zobacz jak otrzymać wyjątkowe figurki Lidlozaurów.

W Lidlu rozpoczyna się nowa akcja promocyjna. Tym razem do akcji wkraczają Lidlozaury. W sklepie zobaczyć będzie je można już w poniedziałek 9 marca. Planowo akcja ma potrwać do 5 kwietnia, wszystko zależy jednak od tego, jak duże będzie zainteresowanie figurkami i czy zapasy nie zostaną wyczerpane wcześniej.

Aktualizacja 27.03

W Lidlu możesz teraz dostać kolorowankę z Lidlozaurami! W książce znajdziemy kilka zadań. Jedno z nich polega na tym, by pokolorować zęby Lidlozaura!

Zdobądź go

Lidlozaury to specjalne figurki w kształcie dinozaurów z pieczątkami. Można je otrzymać dzięki zakupom! Aby, wziąć udział w akcji należy sześć razy zrobić zakupy za kwotę 30 zł. Co ważne, w zakupach musi znaleźć się co najmniej jedno warzywo lub owoc.

Poznajmy Lidlozaury

Do zebrania aż 10 figurek. Każda z nich inaczej wygląda oraz ma swoją nazwę. Oto one: Pterodaktyl Riko, Tyranozaur Tyerk, Welociraptor Welcia, Plezjozaur Plodi, Spinozaur Spinka, Kentrozaur Kenzo, Kanrotarur Karotka i Triceratops Triki. Czy któreś z imion brzmi dla Ciebie wyjątkowo ciekawie?

lidlozaury
źródło: Lidl.plW akcji przewidziano również dodatkowe artykuły nawiązujące do Lidlozaurów. Będą to książki edukacyjne, gry karciane, pościel i inne.

Karolina Prominska

Miłośniczka pięknych miejsc i rzeczy. Od zawsze szuka najlepszych promocji. Pasjonatka zakupów i kosmetyków. Po godzinach uwielbia podróżować.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Pieczątki
  • Artykuły dla dzieci
  • Nowy produkt w lidlu
  • Polomarket
  • Lidl
  • Lidlozaury
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Mega okazje w IntermarcheIntermarche Super
20 - 26 października 2020
Gazetka Intermarche Super
Stylowe wnętrza z Leroy MerlinLeroy Merlin
7 - 27 października 2020
Gazetka Leroy Merlin
Dobrych snów życzy IKEA GdańskIKEA
20 października - 3 listopada 2020
Gazetka IKEA
Najwspanialsze upominki w ActionAction
14 października - 10 listopada 2020
Gazetka Action
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 października 2020
Gazetka Agata
Kupując w Carrefour ZYSKujeszCarrefour
20 - 24 października 2020
Gazetka Carrefour
Skarb RossmannRossmann
1 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Mega promki na makijaż w Rossmann!Rossmann
16 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Najnowsze promocje w PepcoPepco
8 - 21 paź 2020
Gazetka Pepco
Stylowe wnętrza z Leroy MerlinLeroy Merlin
7 - 27 paź 2020
Gazetka Leroy Merlin
Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama
Katalog sklepu online LidlLidl
7 wrze - 30 lis 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge