Lidl rezygnuje z gazetek papierowych. Decyzja już zapadła

Lidl przekazał swoim klientom dość zaskakującą wiadomość dotyczącą rezygnacji z udostępniania w sklepach papierowych gazetek promocyjnych. Dlaczego przedstawiciele sieci podjęli taką decyzję? Gdzie będzie można sprawdzić nowe oferty? Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszym artykule.

Lidl
Lidl kończy z papierowymi gazetkami promocyjnymi. Fot. Adobe Stock.
Reklama
ding ad-box placeholder

Lidl rezygnuje z gazetek papierowych. Nie znikną jednak tak szybko

Serwis "Wiadomości Handlowe" poinformował, że wielkimi krokami zbliża się koniec drukowania papierowych gazetek promocyjnych sieci Lidl. Na pewno ta wiadomość nie ucieszy klientów, którzy lubili przed zrobieniem zakupów najpierw zapoznać się z nowymi ofertami i przekonać się, co będą mogli kupić taniej w najbliższych dniach. Niektórzy też chętnie brali gazetki do domu, żeby na spokojnie zapoznać się z proponowanymi okazjami cenowymi.

Lidl jednak uspokaja klientów, zapowiedział, że znikanie papierowych gazetek promocyjnych ze sklepów będzie stopniowym procesem i na pewno nie nastąpi od razu. Dlaczego przedstawiciele sieci podjęli taką decyzję? Tłumaczą, że rezygnacja z tego rozwiązania wiąże się ze zmniejszeniem emisji CO2, co będzie na pewno miało pozytywny wpływ na środowisko.

Lidl informuje również, że wszystkie aktualne gazetki promocyjne zawsze można znaleźć w aplikacji mobilnej Lidl Plus oraz na stronie internetowej lidl.pl. W dzisiejszych czasach sprawdzanie nowych ofert, promocji i informacji o produktach np. za pośrednictwem smartfona jest bardzo komfortowym rozwiązaniem.

Gazetki promocyjne sieci Lidl można też znaleźć w serwisie Ding.pl

Na naszym serwisie Ding.pl zawsze dostępne są wszystkie aktualne gazetki promocyjne od sieci Lidl. Regularnie pojawiają się na nim również oferty ze sporym wyprzedzeniem, co daje więcej czasu na zapoznanie się z nachodzącymi akcjami zniżkowymi, jakie pojawią się w dyskontach lub w sklepie internetowym lidl.pl. Bądź na bieżąco z najlepszymi okazjami cenowymi z Ding.pl.

Jakie promocje czekają w najnowszej gazetce sieci Lidl? Klienci w najbliższych dniach mogą liczyć przede wszystkim na skorzystanie z dużej liczby akcji zniżkowych na podstawowe artykuły spożywcze, które w związku z utrzymującą się inflacją nadal są dość drogie. Ponadto Lidl gwarantuje też rabaty na kosmetyki i chemię gospodarczą. Ile zaoszczędzisz na zakupach w tym sklepie? Zajrzyj do poniższej oferty i przekonaj się.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.