• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Lidl pomógł poszkodowanemu rolnikowi i sprzedaje jego buraki o dziwnych kształtach

W ostatnich dniach media rozgłosiły sprawę buraków o dziwnych kształtach, których Mieczysław Miszczak, rolnik, nie mógł sprzedać i w konsekwencji naraził się na poważne zadłużenie. Lidl po szczegółowym zapoznaniu się z tym tematem podjął decyzję, że pomoże zniwelować straty i odkupił część tych warzyw. Niedługo będzie można je kupić w większości sklepów sieci!

Lidl chętnie odkupił część buraków o dziwnych kształtach

Mieczysław Miszczak wyhodował ponad tysiąc ton buraków o dziwnych kształtach. Powodem niedoskonałości warzyw była błędna hodowla - jak podaje serwis Gazeta.pl, rolnik prawdopodobnie zastosował zbyt niską normę wysiewu. Po zbiorach okazało się, że buraki nie nadają się do sprzedaży. Sklepy i przetwórnie nie chciały ich kupić, ponieważ ich wielkość znacząco przekraczała 6 centymetrów.

Rolnik znalazł się w bardzo trudnej sytuacji finansowej i postanowił rozgłosić swój problem w mediach. W zeszłym tygodniu tym tematem żył niemal cały internet! O całej sprawie dowiedział się też Lidl, który bez wahania wyraził chęć pomocy rolnikowi i odkupił od niego część warzyw. Dzięki temu buraki się nie zmarnowały i Mieczysław Miszczak odzyskał sporą kwotę.

“Niedoskonałe” buraki pojawią się w sklepach Lidla w przyszłym tygodniu!

Lidl zachęca swoich klientów do wykorzystania buraków o różnych kształtach w kuchni i zarazem podkreśla, jak ważne jest przeciwdziałanie marnowaniu żywności. Warzywa będzie można kupić w sklepach tej sieci już od poniedziałku 18 stycznia. Cena za kilogram warzyw wynosi tylko 99 groszy!

Warto rówenież zapoznać się z najnowszą ofertą Lidla!

Jakie promocje gwarantują inne popularne sklepy? Sprawdź poniżej!

Gazetka Intermarche:

Gazetka Kaufland:

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Gazetki promocyjne
  • Promocje
  • Sklep
  • Lidl
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Hity tygodnia w Polomarket POLOmarket
27 stycznia - 2 lutego 2021
Gazetka POLOmarket
Zmiana wystroju z Agatą Agata
15 - 31 stycznia 2021
Gazetka Agata
Idealnie dopasowana łazienka z CastoramąCastorama
20 stycznia - 7 lutego 2021
Gazetka Castorama
Od czwartku w LidluLidl
28 - 31 stycznia 2021
Gazetka Lidl
Kaufland - oferta handlowaKaufland
28 stycznia - 3 lutego 2021
Gazetka Kaufland
Jeszcze więcej okazji w TescoTesco Centra Handlowe
28 stycznia - 3 lutego 2021
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Rossmann przebija wszystkoRossmann
16 - 31 sty 2021
Gazetka Rossmann
Rossmann przebija wszystko!Rossmann
1 - 15 lut 2021
Gazetka Rossmann
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 gru 2020 - 3 lut 2021
Gazetka Black Red White
Smak przyjemności w NettoNetto
25 - 31 sty 2021
Gazetka Netto
Zmiana wystroju z Agatą Agata
15 - 31 sty 2021
Gazetka Agata
Nowa kuchnia? To proste  Obi!OBI
19 sty - 1 lut 2021
Gazetka OBI

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge