Lidl oferuje aż dwie wyprzedaże sezonowe! Rabaty sięgają do -80%! [PROMOCJE]

Podczas przeglądania najnowszego katalogu od sieci Lidl natknęliśmy się na dwie niesamowite akcje zniżkowe, które już niedługo pojawią się we wszystkich dyskontach. Klienci skorzystają z wyprzedaży sezonowych! Wybór produktów będzie bardzo szeroki, natomiast rabaty ogromne, mają sięgać nawet do -80%! Sprawdź szczegóły dotyczące tych specjalnych ofert promocyjnych!

Lidl.
Wyprzedaże sezonowe w Lidlu. Fot. Adobe Stock.
Reklama

Wyprzedaże sezonowe w Lidlu! Kiedy startują promocje?

Lidl poprzez oferowanie tak korzystnych akcji zniżkowych nie tylko zachęca klientów do odwiedzania swoich dyskontów, ale jednocześnie zyskuje przewagę nad konkurencyjnymi sklepami. Kiedy ruszają wyprzedaże sezonowe we wszystkich placówkach sieci? Oferty promocyjne będą dostępne już w przyszłym tygodniu jednak w dwóch różnych terminach, pierwsza wystartuje w czwartek (4.08), natomiast druga w sobotę (6.08). Musisz wiedzieć, że rabaty naprawdę szokują, ponadto wybór produktów ma być bardzo szeroki.

Lidl - jakie produkty zostaną objęte rabatami podczas wyprzedaży sezonowych?

Pierwsza wyprzedaż sezonowa w Lidlu wystartuje już 4 sierpnia i potrwa do wyczerpania zapasów! Jakie artykuły będzie można kupić taniej? Lidl poinformował, że w tej akcji zniżkowej biorą udział następujące produkty: meble i akcesoria ogrodowe, grille i akcesoria do grilla, jak również artykuły, które świetnie sprawdzą się zarówno na plaży, jak i na kempingu. W niektórych przypadkach rabaty mają wynosić nawet -50%! Dzięki temu zaoszczędzisz kilkadziesiąt lub nawet kilkaset złotych!

Druga wyprzedaż sezonowa będzie dostępna tylko w sobotę 6 sierpnia! Warto wybrać się w tym dniu do dyskontu sieci Lidl w okolicy, ponieważ zostaną przecenione modne ubrania na sezon letni! Jakie rzeczy mają być objęte rabatami? Zaliczają się do nich m.in. t-shirty, krótkie spodenki oraz sukienki. Odzież przeznaczona jest dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Ile wynoszą zniżki? W tym przypadku można liczyć na okazje do -80%! Więcej szczegółów znajdziesz w poniższej gazetce promocyjnej!

Wyprzedaże sezonowe będą dostępne nie tylko w Lidlu!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, w jakich jeszcze sklepach dostępne są lub dopiero będą wyprzedaże, to koniecznie odwiedź nasz serwis Ding.pl. Znajdziesz na nim wszystkie aktualne gazetki promocyjne od popularnych dyskontów, supermarketów czy sieciówek odzieżowych. Ponadto warto zajrzeć też na naszego bloga, ponieważ codziennie publikujemy na nim artykuły dotyczące najnowszych akcji zniżkowych pozwalających zaoszczędzić trochę pieniędzy!

Przeczytaj także o nowych promocjach!

Niezbędnik grillowy z różnymi produktami w Lidlu o połowę taniej! Co za rabat!

Biedronka rozdaje w gratisie artykuły przemysłowe, tekstylia i zabawki! [GAZETKA PROMOCYJNA]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama