Lidl obniży ceny pościeli i prześcieradeł! Zniżki robią duże wrażenie!

Podczas trwania długiego weekendu, konkretnie 2 maja swoją premierę będzie mieć nowy katalog Lidla. My już się z nim zapoznaliśmy i musimy przyznać, że sieć, jak zwykle nie zawiodła pod względem okazji cenowych. Najkorzystniejsze rabaty występują jednak przy zestawach z pościelami i prześcieradłami.

Pościel
Lidl oferuje rabaty na pościele i prześcieradła. Fot. Adobe Stock.
Reklama

Lidl. Kiedy startują promocje na pościele i prześcieradła?

Lidl w nowym katalogu oferuje naprawdę sporo produktów do domu, które zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem wśród klientów ze względu na jakość, jak również niskie ceny. Niedawno zaczął się sezon wiosenny, dlatego warto pomyśleć o wymianie pościeli i prześcieradła na nowe. Zaraz po majówce te produkty pojawią się w sklepach sieci i co najważniejsze, zostaną objęte dużymi rabatami.

Promocje na pościele i prześcieradła pojawiają się w dyskontach sieci Lidl już w następny czwartek 4 maja i będą dostępne tylko do soboty (6.05). Tego typu akcje zniżkowe wracają do oferty dość regularnie jednak nie wiadomo, kiedy klienci znowu zyskają możliwość skorzystania z rabatów.

Promocje na pościel i prześcieradła w Lidlu. Ile zaoszczędzisz?

Lidl obniżył ceny zestawów pościeli z bawełny satynowej o 20 zł. Każdy komplet wyróżnia się innym wiosennym wzorem, zdecydowanie najciekawsze są te z motywami kwiatowymi. Co ważne, można będzie je dostać w różnych rozmiarach. Pamiętaj jednak, że rabat w przypadku tych produktów obowiązuje tylko i wyłącznie w czwartek 4 maja.

Spory rabat występuje również przy prześcieradłach z dżerseju z gumką. W terminie od 4 do 6 maja za każdą sztukę zapłacisz 10 zł mniej. Więcej szczegółów na temat obu akcji zniżkowych znajdziesz w poniższej gazetce.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama