Lidl - nowe sklepy w 2023 roku. Gdzie się otworzą? Lista adresów

Lidl nie zwalnia tempa pod względem tworzenia nowych sklepów w naszym kraju. Sieć powoli zbliża się do osiągnięcia liczby 900. funkcjonujących dyskontów w Polsce. Gdzie powstaną nowe placówki w 2023 roku? W naszym artykule znajdziesz pełną listę lokalizacji.

Lidl
Gdzie otworzą się nowe sklepy sieci Lidl w 2023 roku? Fot. Adobe Stock.
Reklama
ding ad-box placeholder

Lidl nie przestaje się rozwijać i cały czas buduje nowe dyskonty w Polsce

Lidl jest jedną z najpopularniejszych sieci handlowych w naszym kraju, ma bardzo mocną pozycję na polskim rynku, mimo silnej konkurencji tj. Biedronka czy Kaufland. Sieć nie przestaje się rozwijać, cały czas walczy o uwagę konsumentów poprzez wprowadzanie różnych korzystnych akcji zniżkowych, ale również otwiera nowe placówki w różnych miejscach Polski, zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach.

Niedawno, konkretnie 23 lutego otworzyły się nowe sklepy Lidl. Łącznie zaczęło działać ich 5, zostały zlokalizowane w: Baranowie, Bytomiu, Kłobucku, Prabutach, i Rudnie. Sieć jednak nie zwalnia tempa i na następne miesiące tego roku zapowiedziała budowanie kolejnych placówek. Niedługo zacznie działać 900. dyskont, w niedalekiej przyszłości ich liczba pewnie przekroczy symboliczny 1000.

Lidl. Gdzie otworzą się nowe sklepy? Lista adresów

Serwis dlahandlu.pl przedstawił listę nowych sklepów sieci Lidl, które otworzą się w 2023 roku. Musimy przyznać, że jest naprawdę długa. Adresy powstających placówek handlowych wskazaliśmy poniżej, przekonaj się, czy nowy dyskont niedługo zacznie działać w okolicy twojego miejsca zamieszkania.

Lidl - nowe sklepy w 2023 roku:

  • Mikołów: ul.Podleska 14 E,
  • Katowice: ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego 2F,
  • Gogolin: ul. Krapkowicka 160,
  • Syców: ul. Kolejowa 1 B,
  • Ostrzeszów: ul. Leśna 41 A,
  • Stary Konik: ul. Terespolska,
  • Pruszcz Gdański: ul. Grunwaldzka 99.

Sprawdź też okazje cenowe w nowej gazetce promocyjnej sieci Lidl!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder