• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Libero Katowice wita dobrą energią!

Libero przygotowało kodeks bezpiecznego kupowania, klientów wita energetyczną kawą i nagradza designerskimi maseczkami

W Libero Katowice tak potrzebna dzisiaj wszystkim dobra energia, podsycana aromatem pysznej kawy, krąży na nowo. Po przerwie, centrum od kilku dni z radością wita swoich klientów, częstując wszystkich kubkiem aromatycznej małej czarnej. Jest nie tylko energetycznie, ale i bezpiecznie, bowiem w trosce o odwiedzających wdrożono specjalny kodeks bezpiecznych i komfortowych zakupów. Nie lada gratka czeka również na miłośników mody i stylu. Kupujący nagradzani są specjalnie wyprodukowanymi na ten cel designerskimi maseczkami ochronnymi z wymiennym, antywirusowym filtrem. Na łowców okazji czekają wiosenne promocje oraz nowo otwarty salon modowy KappAhl z dziecięcą marką Newbie.

Miło Was znowu widzieć!

Libero Katowice chce znów być blisko ludzi i towarzyszyć im każdego dnia. Teraz, po prawie dwumiesięcznej przerwie, pełne dobrej energii ponownie wita swoich klientów. Z tej okazji częstuje ich aromatyczną kawą, dodającą w tych niełatwych czasach tak potrzebnej energii. Od 15 maja każdy Gość Libero może odebrać swoją kawę w kawiarni Coffee Avenue na poziomie +2. Mała czarna serwowana jest w kubkach ze specjalnym, inspirującym do działania hasłem. Bo razem z Libero można więcej.

- Libero było, jest i będzie blisko ludzi. Libero znaczy coś więcej, dlatego zawsze proponujemy naszym klientom i przyjaciołom to, czego potrzebują. Cechą szczególną Libero Katowice jest atmosfera, która tu panuje – pełna dobrej energii, radości i pozytywnych myśli. Chcemy się nią dzielić z mieszkańcami. Nasze najbliższe działania wpisują się w naszą filozofię. Choć fizycznie zachowujemy między sobą odległość - jesteśmy blisko naszych klientów! – mówi Aleksander Poltier, manager ds. marketingu Libero.

Modne, stylowe maseczki - obowiązkowe!

W trosce o zdrowie mieszkańców Katowic, Chorzowa, Tychów i innych śląskich miast, w kwietniu załoga maseczkowozu Libero rozdała ponad 10 tys. maseczek ochronnych. Niezmiennie, Libero chce troszczyć się o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców aglomeracji śląskiej, dlatego od tego tygodnia każdy klient, który zrealizuje w Libero zakupy na kwotę min. 100 zł otrzyma oryginalną, designerską maseczkę ochronną wielokrotnego użytku. Maseczki są teraz nieodłącznym elementem naszej garderoby, dlatego Libero w trosce o bezpieczeństwie klientów, ale również z myślą o ich zamiłowaniu do dobrego stylu, przygotowało 6 unikalnych wzorów masek. Dostępne są modele dla kobiet i mężczyzn m.in. z elementami nawiązującymi do kultury i historii Śląska, a dla najmłodszych z motywami kota lub tygrysa. Maseczki przygotowane we współpracy z Zina, zostały uszyte w technologii poliester active wave, zapewniającą najwyższą jakość oddychania. Co najważniejsze, zapewniają również odpowiednią ochronę – posiadają kieszeń na antywirusowy filtr np. węglowy PM 2.5 lub chroniący przed drobnoustrojami. Sportowy krój z kolei pozwala na komfort użytkowania przy każdym rodzaju aktywności.

#KupujBezpiecznie - kodeks bezpiecznych zakupów w Libero

W obecnej sytuacji, Libero Katowice szczególnie dba o zdrowie, bezpieczeństwo i komfort klientów podczas zakupów. Centrum wdrożyło specjalny kodeks zasad bezpieczeństwa i możliwych środków ostrożności w profilaktyce przeciwko rozprzestrzenianiu się COVID-19. Udostępnione zostały bezdotykowe dozowniki płynu do dezynfekcji rąk, regularnie, nie rzadziej niż co godzinę, dezynfekowane są powierzchnie, z którymi kontakt mają wszyscy odwiedzający, m.in. poręcze, klamki, przyciski. Systematycznie przeprowadzana jest gruntowna dezynfekcja toalet i zapewniona zostaje odpowiednia cyrkulacja powietrza, tak aby było ono stale wymieniane na świeże. Na terenie centrum, wprowadzono także szereg środków ograniczających kontakty, m.in.: limit osób korzystających jednocześnie z wind oraz przebywających w toaletach, zalecenia dotyczące parkowania na co drugim miejscu oraz oznaczenia ciągów kolejkowych w strefie restauracyjnej z zachowaniem bezpiecznej odległości. Libero prosi także swoich klientów o przestrzeganie zaleceń, m.in. dezynfekcji rąk oraz zachowania bezpiecznej odległości. Wszystko po to, aby w Libero każdy czuł się komfortowo.

Libero się rozwija

Wraz z ponownym otwarciem Libero, w centrum otwarto również nowy sklep znanej, szwedzkiej marki KappAhl wraz ze swoją linią ubranek i akcesoriów dla niemowląt i maluchów Newbie. Jest to jedyny salon tej sieci w Katowicach, zajmuje 550 metrów kwadratowych i zlokalizowany jest na parterze niedaleko wejścia głównego.

A już niebawem, wraz z nadejściem cieplejszych, letnich dni Libero planuje wiele atrakcji dla swoich klientów. Oczywiście dostosowanych do obecnej sytuacji i zgodnych z zasadami bezpieczeństwa. O szczegółach już wkrótce.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Kawa
  • Maska na twarz
  • Centrum handlowe
  • Libero katowice
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Orzeźwienie w CarrefourCarrefour
26 maja - 8 czerwca 2020
Gazetka Carrefour
Od czwartku z Lidlem!Lidl
28 - 30 maja 2020
Gazetka Lidl
Super kupony w Everydayme!Everydayme
11 - 31 maja 2020
Gazetka Everydayme
Dzień dziecka w TescoTesco Centra Handlowe
28 maja - 3 czerwca 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Od czwartku do środy w KauflandzieKaufland
28 maja - 3 czerwca 2020
Gazetka Kaufland
Bajeczny Dzień Dziecka w Aldi Aldi
25 - 30 maja 2020
Gazetka Aldi
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Naturalnie piękna - Skarb RossmannaRossmann
18 maj - 30 cze 2020
Gazetka Rossmann
Strefa promocji w RosmanieRossmann
15 - 29 maj 2020
Gazetka Rossmann
Kumulacja promocji w RossmannieRossmann
16 - 31 maj 2020
Gazetka Rossmann
Bajeczny Dzień Dziecka w Aldi Aldi
25 - 30 maj 2020
Gazetka Aldi
Majowe projekty z Leroy MerlinLeroy Merlin
8 maj - 1 cze 2020
Gazetka Leroy Merlin
Carrefour - pomysł na wiosnęCarrefour
12 - 30 maj 2020
Gazetka Carrefour

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge