Lenovo Yoga - wszechstronny laptop dla Ciebie!

Zdobywaj wiedzę, twórz. Płyń po zasobach światowego internetu, albo projektuj. Tak można krótko podsumować najnowszą generację laptopów Lenovo Yoga. Teraz masz możliwość wybrać model dla siebie!

Najnowsza linia laptopów Lenovo Yoga - Twórz bez ograniczeń
Najnowsze laptopy Lenovo Yoga łączą wydajność i mobilność. Źródło: Materiały prasowe
Reklama

Nowe modele laptopów Yoga ułatwią pracę

Tworzenie, konsumowanie i praca w hybrydowym świecie mogą być łatwiejsze dzięki najnowszej generacji laptopów Lenovo Yoga, które zapewniają imponującą wydajność, niesamowitą wszechstronność oraz mobilność w eleganckiej i przenośnej konstrukcji:

Wyposażona w system Windows 11, nowa odsłona modeli laptopów Yoga została opracowana z myślą o ukryciu znakomitej wydajności w niemal niezauważalnym chssis. Ten efekt, jak przyznają twórcy nowej serii laptopów "robi wrażenie", czy to dzięki nowemu i usprawnionemu Lenovo X Power2 oferującemu wydajność w smukłej obudowie, ulepszonemu wyświetlaczowi PureSight, czy też Premium Suite4 - kolekcji unowocześnionych i nowych funkcji, w tym zmodernizowanej klawiaturze Yoga z większymi nasadkami klawiszy zaprojektowanymi dla jeszcze większej wygody i wydajności.  

- Wiemy, że twórcy treści cyfrowych uwielbiają hybrydowy styl życia, dzięki któremu mogą tworzyć w dowolnym czasie i miejscu, od filmów po projektowanie grafiki - mówi Jun Ouyang, wiceprezes i dyrektor generalny Consumer Business Segment, Intelligent Devices Group w Lenovo.  

- Najnowsze laptopy Lenovo klasy premium Yoga Pro są stworzone właśnie dla nich. Połączyliśmy wydajność i mobilność, w tym nowy, imponujący wyświetlacz Mini-LED PureSight Pro i zmodernizowaną klawiaturę, aby twórcy mogli zachwycić się wyjątkowymi wrażeniami z codziennego korzystania ze sprzętu, który pozwala im tworzyć zawsze, gdy tylko pojawi się inspiracja do działania - dodaje Jun Ouyang. 

Yoga Slim 6 Hero Left 180 Degree
Tak prezentuje się Yoga Slim 6 Hero. Fot. Lenovo

Jakie urządzenia znajdziemy w nowej serii?

Spośród nowych modeli z nowej linii laptopów Lenovo Yoga można wybrać m.in.:

  • Flagowy model Lenovo Yoga Pro 9i, dostępny w dwóch rozmiarach ekranu 14,5 cali i 16 cali, który oferuje innowacyjne podejście do projektowania, z funkcjami obejmującymi usprawniony Lenovo X Power2, lepszy wyświetlacz PureSight Pro3 oraz szereg dodatkowych funkcji. 
  • Smukłą, lekką i elegancką Yoga Slim 7, z ekranem 14,5 cala, która daje użytkownikom więcej mocy, mobilności i dłuższy niż dotychczas czas pracy na baterii. Linia Yoga Slim, charakteryzująca się smukłymi i eleganckimi kształtami - to ważna cecha dla pokolenia użytkowników, którzy chcą mieć możliwość tworzenia, konsumowania i współpracy na własnych warunkach.
  • Modele Yoga Pro 7 i Yoga Pro 7i o dużej wydajności ukrytej w smukłej obudowie. To urządzenie idealne dla wielozadaniowych twórców treści. Dostępna w opcji z 14,5-calowym wyświetlaczem PureSight Pro3 o rozdzielczości do 3K, jasności 400 nitów i częstotliwości odświeżania 120 Hz gwarantuje ostrą, płynną jakość obrazu podczas edycji wideo, projektowania graficznego czy tworzenia prezentacji
  • Modele Yoga 7 i Yoga 7i to z kolei postawienie na kreatywną wszechstronność. Komfortowa konstrukcja i wydajne podzespoły umieszczone w konwertowalnym laptopie 2 w 1 Yoga 7 (dostępna w rozmiarze ekranu 14 cali i 16 cali) sprawiają, że urządzenie łatwo można łato dostosować do stylu pracy użytkownika. Zaokrąglone krawędzie i polerowana konstrukcja, Yoga 7 ułatwia obsługę i wszechstronność pracy. 
  • Model Yoga Slim 6 to lekka i wytrzymała konstrukcja, specjalnie opracowana dla twórców w podróży. Odświeżona Yoga Slim 6 z ekranem 14 cali, wyposażona jest w najnowszy procesor AMD Ryzen 7000, zapewniający dobrą wydajność i moc przy zachowaniu smukłej obudowy urządzenia. 

Korzyści dodatkowe dla użytkowników modeli Yoga 

Jak podaje producent, dodatkowe korzyści z użytkowania laptopów Yoga można uzyskać dzięki wykorzystaniu możliwości rozwiązań programowych, takich jak np. Lenovo Vantage9 oraz Lenovo Smart Performance9 służących do optymalizacji urządzenia, monitorowania wydajności, sprawdzania stanu komputera, poprawy bezpieczeństwa, a nawet rozwiązywania problemów i zapobiegania im.

W przypadku wystąpienia problemu z komputerem, zaawansowana usługa Premium Care Plus zapewnia dostęp do pomocy techników-ekspertów, szybką naprawę, dodatkową ochronę urządzenia oraz pomoc w zakresie oprogramowania. 
 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama