Kubełek KFC za 2 zł! Niepowtarzalna promka z okazji Euro 2020!

Fani Kentucky Fried Chicken w Polsce mogą oszaleć na punkcie nowej promocji. Sieć przeszła samą siebie i postanowiła zaoferować słynne kubełki za jedyne dwa złote. Kultowe mięso jest lubiane do tego stopnia, że wiele osób zastanawia się jak zrobić panierkę KFC w domu. Czy uda nam się skorzystać z nietypowej okazji?

KFC kubełek specjalnie na Euro 2020
Reklama

KFC kubełek specjalnie na Euro 2020

Fani piłki nożnej i wierni kibice wiedzą dobrze, że przed nami kolejny mecz w ramach Euro 2020, w którym zagra Polska. Tym razem nasza drużyna zmierzy się z Hiszpanią i będzie starała się odnieść zwycięstwo po ostatniej porażce. Od tego, czy się uda, będzie zależała promocja KFC. Sieć zdecydowała się na nietypowy ruch i ogłosiła, że sprzeda klientom kubełki kurczaka za jedyne 2 zł, jeśli piłkarze w sobotę wygrają. Niektórzy mogą pomyśleć, że fast food tak bardzo nie wierzy w naszą drużynę, że nie boi się strat, jakie poniesie, jeśli wyczyn ten rzeczywiście stanie się prawdą. Jednak może to tylko akcja stworzona w celach wizerunkowych i dla zdobycia większego rozgłosu?

KFC zaznaczyło, że poprzez promocję chce dołączyć się do kibicowania i docenić fanów futbolu. W końcu Euro 2020 wiąże się z wysiłkiem nie tylko dla piłkarzy, ale też dla kibiców. Trzeba poświęcić sporo czasu na przygotowania do meczów, zrobić odpowiednie zakupy, zadbać o nawodnienie i niezbędne gadżety piłkarskie. Mecz już w sobotę 19 czerwca i od tego, jak się potoczy, wiele zależy.

Promocyjny Kubełek z Menu KFC – dla kogo?

Na Kubełek KFC w cenie 2 zł załapią się ci, którzy w dniu meczu kupią jeden z trzech dostępnych zestawów piłkarskich. Pierwszy z nich to 11 kawałków Hot&Spicy Strips, 11 skrzydełek Hot Wings oraz 12 sztuk Onion Rings i 4 porcje frytek, drugi zawiera cztery kubełki 30 Hot Wings Bucket, a w trzecim znajdziemy 4 sztuki kanapek Twister, Zinger oraz Grander, uzupełniony w tym wyjątkowym zestawie 4 porcjami Qurrito, frytkami oraz kubełkiem Hot Wings. Wszystko można zamawiać w punktach stacjonarnych oraz online. Wystarczy, że Polska wygra mecz, a następnego dnia klient otrzyma Kubełek 30 Hot Wings prawie za darmo.

Trzeba przyznać, to brzmi atrakcyjnie i już na samą myśl cieknie ślinka, na pyszną panierkę. Wielu klientów kocha kultowe kurczaki do tego stopnia, że wynajduje przepisy na to, jak zrobić nuggetsy z kurczaka KFC samodzielnie w domu. Oczywiście nie trzeba wspominać, że te nigdy nie smakują identycznie jak w restauracji.

Lubicie promocje? Sprawdzajcie KFC kupony

Sieć co jakiś czas udostępnia serię kuponów promocyjnych, dzięki którym jeszcze bardziej opłaca się sięgać po tamtejsze jedzenie. Na klientów czekają nie tylko kubełki, ale też burgery, wrapy, frytki, desery i sezonowe atrakcje. W celu znalezienia kodów rabatowych warto regularnie przeglądać stronę internetową KFC oraz nasz serwis Ding.pl Zachęcamy też do czytania artykułów, gdzie prezentujemy aktualne promocje na Euro 2020.

Sprawdź gazetki promocyjne: 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama