Konkurs Coccodrillo na “Światowy Dzień Fotografii”!

Dziecięca marka modowa Coccodrillo zorganizowała z okazji Światowego Dnia Fotografii specjalny konkurs, który zachęca dzieci do celebrowania radosnych chwil spędzonych ze swoją paczką przyjaciół (ze szkoły lub podwórka) i uwiecznieniu ich na zdjęciach, które przecież najlepiej zachowują nasze wspomnienia.

Coccodrillo chwali się konkursem.
Reklama

Coccodrillo chwali się konkursem

Sieć znana z modnych kolekcji odzieży dla dzieci Coccodrillo zorganizowała specjalną akcję skierowaną do miłośników fotografii. To specjalny konkurs, w którym udział może wziąć każde dziecko. Robienie zdjęć to dziś dla każdego, prawie że codzienność, więc wykonanie ciekawej i zabawnej fotografii nie powinno stanowić dla nikogo dużego problemu.

Coccodrillo zaprezentowało specjalne zadanie

„Lubisz spędzać czas ze swoją paczką? To świetnie! Złap za aparat, uchwyć Wasze wspólne chwile i wygraj Instax Mini! Pokaż, jak lubisz spędzać czas z przyjaciółmi lub zrób totalnie szaloną fotkę. Zdjęcie zamieść w komentarzu pod postem konkursowym”. Cała zabawa trwa w dniach 19.08 - 29.08, a do wygrania są 3 x Instax Mini i 5 x karta podarunkowa o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Komputronik. Partnerem/fundatorem nagród jest Komputronik. Brzmi kusząco?

 

coccodrillo i konkurs
Źródło: Coccodrillo

Gdzie szukać szczegółów na temat konkursu?

Coccodrillo zachęca do sprawdzenia stron internetowych kidsarekids.eu w zakładce „światowy dzień fotografii”. Tam znaleźć można wszystkie dodatkowe informacje oraz regulamin akcji. W tym samym miejscu znajdziecie też poradnik na temat tego, jak zrobić świetne zdjęcie i jakich technik stosować, by wyszło profesjonalnie.

Pamiętajcie, aby wziąć udział, należy zostawić zdjęcie w komentarzu przy odpowiednim poście Coccodrillo na Facebooku.

Sprawdź gazetkę Coccodrillo na naszej stronie Ding.pl i nie przegap okazji!

Tu też jest ciekawa promocja!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama