• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Koniec ze staniem w długiej kolejce przy kasie? Dzięki nowej aplikacji to możliwe!

Wyobraźmy sobie robienie zakupów bez stania w kolejce. Jeszcze do niedawna ta utopijna wizja wydawać by się mogła absurdem, jednak wkrótce może to być nowa rzeczywistość.

Nowa aplikacja firmy Sainsbury’s ma wskazywać, ile osób wirtualnie jest przed nami w kolejce. Wszystko to sprawi, że zakupy staną się wygodniejsze, ale także zapobiegną gromadzeniu się zbyt dużej ilości osób na małej przestrzeni. Pandemia wymusiła na klientów sklepów nowe nawyki zakupowe takie jak noszenie maseczek, czy odległości osób przebywających przy kasach. Poprzez rozwiniętą na całym świecie technologie, powstają różne aplikacje, które mają ułatwić konsumentom korzystanie ze sklepów w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Nowa aplikacja to wiele korzyści dla klientów

Firma Sainsbury’s postanowiła stworzyć specjalną aplikację. To innowacyjny system wirtualnego kolejkowania. Osoby ustawiane są w wirtualnej kolejce na podstawie tego, kiedy chcą się do niej udać. Pozostali klienci sklepu widzą ile osób jeszcze przed nimi w niej stoi. Nie muszą stać w rzeczywistej kolejce, tylko wystarczy udać się do kasy wtedy, kiedy przyjdzie faktycznie na każdego kolej. Dzięki tej aplikacji klienci zyskują dodatkowy czas i co najważniejsze w sposób wygodny i bezpieczny mogą robić zakupy.

Sprawdź co warto kupić w Kaufland!Obecnie trwają testy, które potrwają do połowy sierpnia. Nowoczesna aplikacja ufirst trafiła już na brytyjski rynek, jednak najbliższy czas pokaże, czy ten system sprawdzi się w praktyce. Firma Sainsbury’s w ten sposób będzie mogła szybko reagować na lokalne lockdowny, jeśli funkcjonalność aplikacji przyniesie zamierzone efekty. Przede wszystkim testy nad nową aplikacją mają wykazać, jak klienci reagują na tego typu technologie. Uzyskana analiza pokaże również, jak bardzo będzie ona w stanie wesprzeć sklepy w przepływie klientów, czy w zarządzaniu kolejkami w lokalach. Dla wielu konsumentów jednak aspekt bezpieczeństwa może stanowić najsilniejszy bodziec do jej zainstalowania.

To jeszcze nie wszystko!

Może okazać się również, że kasy w sklepach nie będą klientom do niczego potrzebne. Firma Sainsbury's wprowadza SmartShop Mobile Pay w dużej ilości swoich sklepów. Klienci sklepów za pomocą swoich smartphonów skanują wybrane przez siebie produkty, a następnie przy pomocy aplikacji płacą za nie.

Ten szybki system dokonywania płatności pozwala całkowicie omijać kasy, a tym samym daje możliwość całkowitego śledzenia wszystkich wydatków na bieżąco bez konieczności sprawdzania tego w kasie. Już ponad 75 sklepów Sainsbury's Locals korzysta z tej aplikacji, co daje możliwość w ten sposób obsługi ponad milion klientów tygodniowo. To naprawdę niebywała moc nowoczesnej technologii!

Sprawdź gdzie tanio zrobisz zakupy dla domu!

Castorama:

Leroy Merlin:

Monika Półtorak

Miłośniczka dobrych książek, kina i teatru. W wolnej chwili chętnie wskakuje na rower w poszukiwaniu nowych dla siebie dróg. Kocha lato, uwielbia kwiaty i stara się pamiętać o tym, że śmiech to samo zdrowie. Pasjonatka dobrej, najlepiej włoskiej kuchni.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Aplikacja ufirst 
  • Kaufland
  • Castorama
  • Leroy merlin
  • Promocje
  • Zakupy
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Superłupy w KauflandKaufland
22 - 28 października 2020
Gazetka Kaufland
Stylowe wnętrza z Leroy MerlinLeroy Merlin
7 - 27 października 2020
Gazetka Leroy Merlin
Dobrych snów życzy IKEA GdańskIKEA
20 października - 3 listopada 2020
Gazetka IKEA
Najwspanialsze upominki w ActionAction
14 października - 10 listopada 2020
Gazetka Action
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 października 2020
Gazetka Agata
Od poniedziałku w LidluLidl
26 - 28 października 2020
Gazetka Lidl
Skarb RossmannRossmann
1 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Mega promki na makijaż w Rossmann!Rossmann
16 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Stylowe wnętrza z Leroy MerlinLeroy Merlin
7 - 27 paź 2020
Gazetka Leroy Merlin
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 paź 2020
Gazetka Agata
Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama
Katalog sklepu online LidlLidl
7 wrze - 30 lis 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge