Reklama

Kiedy zaczną działać galerie handlowe? Są pierwsze doniesienia

Nieoficjalne informacje medialne wskazują, że centra handlowe mogą wrócić do funkcjonowania jeszcze przed weekendem majowym. Zniesienie obostrzeń prawdopodobnie będzie dotyczyć jednak tylko tych galerii, które są zlokalizowane w regionach z najmniejszymi liczbami zachorowań na koronawirusa.
Rząd planuje znieść obostrzenia w niektórych regionach

Poluzowanie obostrzeń już od 26 kwietnia?

Dziś rano w serwisie biznes.radiozet.pl pojawiły się nieoficjalne informacje, że rząd od 26 kwietnia planuje poluzować restrykcje w niektórych województwach. W pierwszej kolejności mają zostać otwarte galerie handlowe, które po długim czasie wreszcie będą mogły wrócić do funkcjonowania i odrabiania strat finansowych. 

Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego planuje również zniesienie obostrzeń względem sklepów meblowych i budowlanych, które w ostatnich tygodniach prowadziły tylko sprzedaż przez internet. Wszystko wskazuje też na to, że niektórzy skorzystają z usług oferowanych przez salony fryzjerskie i kosmetyczne. 

W tym miejscu chcemy podkreślić, że lżejszy lockdown może zacząć obowiązywać tylko w kilku regionach, w których liczba zachorowań na COVID-19 na 100 00 mieszkańców spadła do niskiego poziomu. Pozostałe województwa, w których nadal utrzymuje się niekorzystna sytuacja, niestety nie będą mogły liczyć na większe zmiany w obostrzeniach.

W jakich województwach zostaną zniesione niektóre obostrzenia?

Serwis biznes.radiozet.pl wskazał, że od 26 kwietnia prawdopodobnie nastąpi poluzowanie restrykcji w następujących województwach: podlaskim, warmińsko-mazurskim, podkarpackim i lubelskim. Wszystkie oficjalne informacje na ten temat z pewnością przekażą rządzący podczas jutrzejszej konferencji prasowej. O nowych decyzjach w sprawie obostrzeń poinformujemy również na łamach naszego bloga.

Sprawdź najnowsze okazje cenowe z aktualnych gazetek promocyjnych!


 

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Polomarket - wszystko co ulubione ne Święta! POLOmarket
8 - 14 grudnia 2021
Gazetka POLOmarket
Świąteczne miasteczko z Leroy MerlinLeroy Merlin
19 listopada - 24 grudnia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Od czwartku w Lidlu!    Lidl
9 - 12 grudnia 2021
Gazetka Lidl
Od czwartku w KauflandzieKaufland
9 - 15 grudnia 2021
Gazetka Kaufland
Kraina PrezentówE.Leclerc
30 listopada - 12 grudnia 2021
Gazetka E.Leclerc
Zestawy na święta od T-Mobile! T-Mobile
8 listopada - 22 grudnia 2021
Gazetka T-Mobile
Katalog świąteczny Lidl - kosmetykiLidl
18 lis - 24 gru 2021
Gazetka Lidl
Katalog zabawki - LidlLidl
16 lis - 24 gru 2021
Gazetka Lidl
Biedronka - kraina zabawekBiedronka
8 lis - 24 gru 2021
Gazetka Biedronka
Lidl - w oczekiwaniu na świętaLidl
4 lis - 24 gru 2021
Gazetka Lidl
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
29 lis - 15 gru 2021
Gazetka Biedronka
Od poniedziałku w BiedronceBiedronka
6 - 12 gru 2021
Gazetka Biedronka
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.