• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Kaufland i Payback ruszają z programem lojalnościowym!

Zakupy z kartą Payback to wiele korzyści dla codziennych oszczędności. Sieć Kaufland rusza z kolejną już akcją promocyjną, która pozwala klientom zbierać punkty.

Możliwość wymiany punktów na zakupy cieszy się ogromną popularnością, dlatego sieć zdecydowała się na kolejną promocję. Wrzesień, to idealny czas, aby więcej eksperymentować w swojej kuchni. Nowa promocja sieci Kaufland daje możliwość uzyskania nawet 20 zł. Kwotę można przeznaczyć na wiele wybranych przez siebie artykułów spożywczych, ale nie tylko. Najnowszy program lojalnościowy będzie obowiązywał do 30 września bż. 

Co zrobić, aby otrzymać 20 zł na zakupy w sieci Kaufland?

•    Klienci sieci Kaufland muszą mieć na swoim telefonie zainstalowaną aplikację Payback. 
•    Następnie należy aktywować dostępny w aplikacji kupon na 1500 punktów oraz spełnić pozostałe warunki. Użytkownik już na starcie, za pobranie aplikacji, dostaje aż 500 punktów. 
•    Spełnienie warunków na kuponie gwarantuje uzyskanie kolejnych 1500 punktów.
•    W ten sposób klienci szybko i wygodnie uzbierają 2000 punktów. Taka ilość punktów jest równoznaczna z sumą 20 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie Kaufland

Gazetka Kaufland!

Na co jeszcze można wymieniać zdobyte punkty?

Przede wszystkim punkty można wymieniać na zakupy w sieci Kaufland. Współpraca sieci z Payback daje jednak więcej możliwości. Osoby posiadające kartę Payback mogą wymieniać punkty także na: vouchery oraz karty podarunkowe. Każdy dzień tak naprawdę, stwarza wiele wyjątkowych okazji do obdarowywania prezentami swoich bliskich. 

Warto pamiętać także o osobach najbardziej potrzebujących. Zebrane punkty można przeznaczyć na pomoc dla programu dożywania dzieci „Pajacyk”. Jest to program dożywania dzieci w szkołach oraz placówkach środowiskowych.  Na użytkowników akcji promocyjnej czeka również wiele ciekawych nagród rzeczowych. Wśród wielu praktycznych akcesoriów, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Sprawdź promocje w Tesco!

Aplikacja Payback pomaga w codziennym oszczędzaniu 

Poprzez aktywacje kuponów dostępnych tylko i wyłącznie w aplikacji, klienci mogą sporo zaoszczędzić. W jednym miejscu, klienci mogą sprawdzać ilość zebranych dotychczas punktów. Katarzyna Grzywaczewska, marketing director Payback Polska, dodaje: „Każde wydane 3 zł to jeden punkt.

Na klientów przez cały rok czeka wiele dodatkowych okazji, by zbierać je jeszcze szybciej m.in. dzięki kuponom dostępnym w aplikacji Payback czy podczas akcji promocyjnych. Dlatego warto pobrać aplikację na swój telefon, by mieć kartę zawsze przy sobie i na bieżąco dowiadywać się o wszystkich korzyściach przygotowanych dla uczestników programu”. Zbieranie punktów, to także świetna zabawa, która przekłada się na finansowe korzyści. 

Bądź na bieżąco z promocjami!

Monika Półtorak

Miłośniczka dobrych książek, kina i teatru. W wolnej chwili chętnie wskakuje na rower w poszukiwaniu nowych dla siebie dróg. Kocha lato, uwielbia kwiaty i stara się pamiętać o tym, że śmiech to samo zdrowie. Pasjonatka dobrej, najlepiej włoskiej kuchni.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Intermarche
  • Tesco
  • Promocje
  • Kaufland
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Hity tygodnia w PolomarkeciePOLOmarket
23 - 29 września 2020
Gazetka POLOmarket
Super oferty w KauflandKaufland
17 - 23 września 2020
Gazetka Kaufland
Zdrowo i lokalnie w Carrefour!Carrefour
15 - 26 września 2020
Gazetka Carrefour
Jesienne promocje w Tesco!Tesco Centra Handlowe
17 - 23 września 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Dni bohatera domu w Leroy MerlinLeroy Merlin
16 września - 6 października 2020
Gazetka Leroy Merlin
Mega okazje w IntermarcheIntermarche Super
22 - 28 września 2020
Gazetka Intermarche Super
Mega promocje w Rossmannie!Rossmann
16 - 30 wrze 2020
Gazetka Rossmann
Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama
Katalog promocji w Lidlu!Lidl
21 - 26 wrze 2020
Gazetka Lidl
Sekretny ogród w Black Red WhiteBlack Red White
10 wrze - 8 paź 2020
Gazetka Black Red White
Jula - spełniaj marzenia jesienią!Jula
4 - 27 wrze 2020
Gazetka Jula
Produkty greckie w Lidlu!Lidl
31 sie - 30 wrze 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge