Reklama

Jula omija zakaz handlu! Sklepy sieci będą otwarte w każdą niedzielę!

Jula dołącza do grona sklepów, które otwierają się w niedziele niehandlowe. Przedstawiciele sieci w końcu zdecydowali się na wprowadzenie usług pocztowych do swoich placówek na terenie całej Polski. Dzięki temu w legalny sposób mogą ominąć zakaz sprzedaży w każdy ostatni dzień tygodnia. Dowiedz się więcej na ten temat!
Jula otwiera swoje sklepy w niedziele niehandlowe! Dowiedz się więcej!
fot.jula.pl

Jula będzie prowadzić sprzedaż w niedziele niehandlowe! Sklepy zamieniły się w placówki pocztowe

Jula dość długo wstrzymywała się z wprowadzeniem do swoich sklepów usług pocztowych umożliwiających prowadzenie handlu w niedziele niehandlowe. Ostatecznie jednak podjęła taką decyzję ze względu na zapotrzebowanie i wymogi, jakie stawia rynek. To już kolejna sieć, która będzie działać bez zakazu sprzedaży w każdy ostatni dzień tygodnia. Wielu klientów z pewnością ucieszy się z takiego obrotu wydarzeń.

W tym miejscu informujemy, że Jula nawiązała współpracę z firmą GLS i wprowadziła usługi pocztowe we wszystkich swoich sklepach na terenie naszego kraju. Wszystkie lokalizacje placówek można znaleźć w szybki i prosty sposób w naszym serwisie gazetkowym Ding.pl lub na stronie internetowej sieci. 28 listopada i w każdą kolejną niedzielę markety mają działać w godzinach: od 9:00 do 20:00.

Jula - jak zaostrzona ustawa o zakazie handlu wpłynie na działanie sklepów sieci w niedziele?

Sklepy Jula, ale również popularne dyskonty, supermarkety czy markety budowlane od różnych znanych sieci prawdopodobnie będą otwarte w każdą niedzielę tylko do końca stycznia 2022 r. Dlaczego? Oficjalnie od 1 lutego wchodzi w życie zaostrzona ustawa, której celem jest ograniczenie handlu w każdy ostatni dzień tygodnia. 

Jeden z zapisów w zmienionej ustawie zobowiązuje placówki handlowe do comiesięcznego wykazywania przychodów z usług pocztowych na poziomie minimum 40%. Dla wielu sklepów przedstawienie takich danych będzie po prostu niemożliwe, ponieważ w przeważającym stopniu zarabiają na sprzedaży swoich produktów. Oznacza to, że musimy przygotować się, że od początku lutego znowu nie będziemy mogli zrobić zakupów w niedziele.

Jula - jakie okazje cenowe znajdziemy w nowej gazetce promocyjnej?

Jula cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów, ponieważ zawsze gwarantuje szeroką ofertę z produktami DIY i artykułami gospodarstwa domowego. W sklepach tej sieci znajdziemy też odzież casual i roboczą, zabawki czy akcesoria motoryzacyjne. Ponadto zawsze możemy liczyć na duże promocje sięgające nawet do kilkudziesięciu złotych. Zapoznaj się z najnowszą gazetką promocyjną i odkryj najlepsze okazje cenowe!

Sprawdź też gazetkę od sieci Leroy Merlin!

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od poniedziałku w LidluLidl
29 listopada - 1 grudnia 2021
Gazetka Lidl
Black Week w KauflandzieKaufland
25 listopada - 1 grudnia 2021
Gazetka Kaufland
Polomarket - wszystko co ulubione na święta!POLOmarket
24 - 30 listopada 2021
Gazetka POLOmarket
Action ma najlepsze prezenty! Action
24 - 30 listopada 2021
Gazetka Action
Świąteczne miasteczko z Leroy MerlinLeroy Merlin
19 listopada - 24 grudnia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Świeżo, tanio z optymizmem  w Intermarche Intermarche Super
30 listopada - 6 grudnia 2021
Gazetka Intermarche Super
W tym tygodniu w Biedronce!     Biedronka
25 lis - 1 gru 2021
Gazetka Biedronka
Szalone okazje w Biedronce Biedronka
15 lis - 1 gru 2021
Gazetka Biedronka
Biedronka - kraina zabawekBiedronka
8 lis - 24 gru 2021
Gazetka Biedronka
Okazje świąteczne i nie tylko w Biedronce Biedronka
22 lis - 8 gru 2021
Gazetka Biedronka
Od poniedziałku w BiedronceBiedronka
29 lis - 4 gru 2021
Gazetka Biedronka
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
29 lis - 15 gru 2021
Gazetka Biedronka
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.