Reklama

Jakim sieciom spożywczym Polacy ufają najbardziej?

Zakupy najczęściej robimy tam, gdzie jest najbezpieczniej. Z powodu pandemii Polacy stali się bardziej ostrożni. Niektórym sklepom ufamy innym mniej.

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa wpłynęła na to, jak postrzegamy konkretne sieci handlowe. Idąc na zakupy, zwracamy uwagę na higienę pracy, środki do dezynfekcji oraz to, czy klienci i obsługa stosują się do obowiązku zasłaniania twarzy ust i nosa.

Którym sieciom najbardziej ufamy?

Okazuje się, że jest to Lidl, Carrefour, Biedronka i Lidl. Wynika tak z badań przeprowadzonych przez agencję Catchers oraz Instytut Badawczy IPC. Klienci zwracali szczególną uwagę na przestrzeganie limitów ilości klientów, dostęp do środków higieny, zachowanie klientów i stosowanie się do obostrzeń, ceny, wydzielone odstępy. Sytuacje kryzysowe realnie kreują wizerunek sieci, który w przyszłości może odbić się na zaufaniu i wzroście lub spadku klientów.

Biedronka na pierwszym miejscu

Największym zaufaniem spośród wszystkich cieszy się sklep Biedronka. Zaufanie wzrosło tutaj o 14,3%. Biorąc pod uwagę różne wyniki badań, należy zauważyć to, że zdecydowana większość osób (63 proc.) w czasie pandemii najchętniej kupowała produkty pierwszej potrzeby w osiedlowych sklepach. Prawie połowa badanych (47 proc.) najczęściej robiła zakupy w Biedronce.
Jeśli mowa o wzroście zaufania, to na drugim miejscu znajduje się Lidl ze wzrostem 12,5%, później Carrefour 11,2%, a na końcu Kaufland 11%.

Zobacz gazetkę Kaufland:

Zobacz też promocje w Carrefour:

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy piosenki, reportaże radiowe, pisze, biega, i jeździ rowerem.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od czwartku w Lidlu!    Lidl
24 - 28 listopada 2021
Gazetka Lidl
Black Week w KauflandzieKaufland
25 listopada - 1 grudnia 2021
Gazetka Kaufland
Polomarket - wszystko co ulubione na święta!POLOmarket
24 - 30 listopada 2021
Gazetka POLOmarket
Okazje, że WOW w Intermarche!Intermarche Super
23 listopada - 6 grudnia 2021
Gazetka Intermarche Super
Action ma najlepsze prezenty! Action
24 - 30 listopada 2021
Gazetka Action
Świąteczne miasteczko z Leroy MerlinLeroy Merlin
19 listopada - 24 grudnia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Biedronka - kraina zabawekBiedronka
8 lis - 24 gru 2021
Gazetka Biedronka
Szalone okazje w Biedronce Biedronka
15 lis - 1 gru 2021
Gazetka Biedronka
W tym tygodniu w Biedronce!     Biedronka
25 lis - 1 gru 2021
Gazetka Biedronka
W tym tygodniu w Biedronce!     Biedronka
22 - 28 lis 2021
Gazetka Biedronka
Okazje świąteczne i nie tylko w Biedronce Biedronka
22 lis - 8 gru 2021
Gazetka Biedronka
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
29 lis - 15 gru 2021
Gazetka Biedronka
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.