• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Heineken podpowiada jak zadbać o dystans społeczny będąc w pubach.

Najnowszy spot reklamowy Heineken kładzie nacisk na edukację społeczną dotyczącą odpowiednich zachowań w pubach w czasach pandemii.

Heineken i nowy spot

Spot znanego i cenionego na całym świecie piwa przypomina o tym, na co powinno się zwracać szczególną uwagę podczas wyjścia z przyjaciółmi na miasto. Marka Heineken przypomina o tym, że w dalszym ciągu możemy czerpać radość z przebywania w przestrzeni publicznej. Wystarczy przyjąć kilka prostych zasad, o których przypominają nam aktorzy w najnowszym spocie.

Bohaterowie witają się ze sobą poprzez przybicie łokci, zamiast podawania sobie rąk. Ostrożnie myją ręce, tak aby dotykać, jak najmniejszą część wspólnej powierzchni w lokalu. W ten sam uważny zresztą sposób otwierane są przez nich drzwi. Reklama pokazuje także, że dwie osoby, które siedzą przy wspólnym stole, nie powinny dotykać tego samego jedzenia, a odstęp między klientami przy barze powinien pozostać zachowany. Film reklamowy dostępny jest do obejrzenia na kanałach społecznościowych Heinekena. Wart jest obejrzenia, ponieważ pomimo panującej pandemii mnóstwo w nim także radości ze wspólnie przeżywanych chwil.

Zobacz ofertę piwa w Kaufland!

Pij piwo bezpiecznie!

Letnie temperatury sprzyjają ponownemu wychodzeniu na miasto, zwłaszcza że ostatnie miesiące odosobnienia od naszych najbliższych nie należały do przyjemnych. Spot wspiera także inicjatywę "Back to the bars", która jest skierowana do HoReCa po okresie lockdownu. To pomysł, który ma na celu wesprzeć bary i przyciągnąć do nich ponownie klientów. W ramach tej akcji sami zainteresowani mogą mieć pewność, że w lokalach przestrzegane są zasady bezpieczeństwa. Akcja „Back to the bars" to globalny projekt, który przygotowano aż na 17 rynków na całym świecie takich jak m.in.: Brazylia, Hiszpania, Malezja, Belgia czy Francja.

Heinekena kupiwsz w Polomarket!

Gastroakcja co to?

W Polsce również znalazł się odpowiednik "Back to the bars". Projekt ten występuje w naszym kraju pod hasłem "Gastroakcja". Towarzyszy temu promocja, dzięki której klienci mogą otrzymać vouchery na darmowe piwo Żywiec do każdego zamówienia o minimalnej kwocie 50 zł. To naprawdę niewielka kwota, aby móc skorzystać z promocji w wielu restauracjach i lokalach. Radość przy wspólnie spędzonym stole będzie i tak bezcenna.

Monika Półtorak

Miłośniczka dobrych książek, kina i teatru. W wolnej chwili chętnie wskakuje na rower w poszukiwaniu nowych dla siebie dróg. Kocha lato, uwielbia kwiaty i stara się pamiętać o tym, że śmiech to samo zdrowie. Pasjonatka dobrej, najlepiej włoskiej kuchni.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Kaufland
  • Polomarket
  • Heineken
  • Piwo
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Leroy Merlin - najlepsza oferta na rynkuLeroy Merlin
6 - 26 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od czwartku w Lidlu Lidl
13 - 14 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Black Red White  wita szkołe! Black Red White
6 sierpnia - 8 września 2020
Gazetka Black Red White
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Od środy w POLOmarkeciePOLOmarket
12 - 18 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Rabaty w Tesco! Tesco Centra Handlowe
13 - 19 sierpnia 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Lidl - katalogLidl
6 lip - 31 sie 2020
Gazetka Lidl
Leroy Merlin - najlepsza oferta na rynkuLeroy Merlin
6 - 26 sie 2020
Gazetka Leroy Merlin
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lip - 23 sie 2020
Gazetka Castorama
Szkoła w BiedronceBiedronka
3 - 22 sie 2020
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge