Harry Potter w Kinder Joy! Jak zdobyć figurki?

Dla fanów sagi o Harrym Potterze mamy dobrą wiadomość. Do sprzedaży trafiła nowa seria Kinder Joy z figurkami Funko Pop. Jak zidentyfikować jajka z ulubionymi postaciami? Poznaliśmy sposoby, które z pewnością ułatwią wam poszukiwania!

kinder joy
Harry Potter w Kinder Joy Fot. Kinder Polska
Reklama

Kinder Niespodzianka to popularna słodycz dla dzieci. Składa się z czekoladowego jajka i niespodzianki ukrytej w środku. Właśnie ta niespodzianka sprawia, że produkt od lat cieszy się niezmienną popularnością wśród najmłodszych konsumentów. W sklepach możemy znaleźć, również inne produkty tej marki. Między innymi Kinder Joy. Jest to wariant jajka z niespodzianką, którego jedna część składa się ze słodkiego przysmaku, a druga z zabawki. W Polsce pojawiła się niedawno nowa seria tych słodyczy dla dzieci. Można znaleźć w niej figurki Funko Pop przedstawiające postacie z serii o Harrym Potterze! Każdy wie, że znalezienie konkretnej zabawki, może okazać się wyzwaniem. Użytkownicy TikToka odkryli jednak proste sposoby na zdobycie wymarzonej figurki.

Jak zdobyć figurkę Harry'ego Pottera? 

Nowa kolekcja Kinder Joy miała zadebiutować w Polsce dopiero 1 kwietnia 2023 roku. Jednak jak donoszą fani w całym kraju, figurki z serii o Harrym Potterze, są już dostępne! Można je znaleźć między innymi w sklepach Aldi, Dealz, wybranych supermarketach Lidla oraz w Biedronce. Jednakże, jak rozpoznać jajka z figurkami Funko Pop?

Figurki z serii Harry Potter w Kinder Joy
Bohaterowie z serii Harry Potter w popularnej słodkości! Fot. Kinder

Na serwisie TikTok można znaleźć wiele filmików, w których fani dzielą się swoimi sposobami. Niektórzy potrząsają jajkiem. Te z figurkami powinny najgłośniej grzechotać. Innym sposobem jest sprawdzenie kodu. Podobno jajka z kodem A2A zawierają figurkę. Jednak komentujący skarżyli się, że w tych jajkach znajdywali też inne zabawki. Najskuteczniejszym do tej pory sposobem jest ważenie jajka. Do tego można wykorzystać sklepową wagę na dziale ze słodyczami. Jeśli jego waga wynosi 34 grama to na pewno znajduje się w nim figurka. Natomiast lżejsze jajka zawierają inne rodzaje zabawek z serii o Harrym Potterze.

Oprócz figurek, znajdziemy inne zabawki. Wśród nich można wymienić nakładki na ołówki lub długopisy, zakładki do książek oraz bransoletki. Wszystkie zabawki powstały we współpracy z marką Funko Pop. 

Promocja w Biedronce! 

Słodycze marki KInder nie należą do najtańszych. Jeśli chcesz zdobyć kilka figurek bohaterów z Harry'ego Pottera, koniecznie zajrzyj do Biedronki. W dniach od 20 do 26 marca 2023 roku popularny dyskont ma niezwykłą promocję! Przy zakupie 3 jajek z niespodzianką, czwarte dostaniemy gratis! Oznacza to, że za jedno jajko zapłacisz tylko 3,37 zł. Jego regularna cena wynosi 4,49 zł. To świetna okazja, by zaspokoić swoją słodką potrzebę, zdobyć upragnioną figurkę i jednocześnie zaoszczędzić.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama