Gratka dla smakoszy piwa

Zanim nadejdą cieplejsze dni warto zrobić zapasy, albo skosztować złotego napoju w domu, zaraz po zakupach. Zwłaszcza, że kilka butelek będziemy mogli dostać za darmo!

Promocja piwa w znanej sieci - trzy darmowe
Promocje na piwa zawsze przyciągają liczne grono smakoszy. Źródło: Adobe Stock
Reklama

Dla smakoszy napój z pianką 

Wiele sieci handlowych stara się objąć promocyjnymi działaniami nie tylko artykuły spożywcze pierwszej potrzeby, ale także celować w gusta smakoszy w tym także miłośników różnych gatunków piw. 

Promocje na piwa zawsze przyciągają liczne grono smakoszy i są jednymi z ulubionych przez klientów akcjami. Wychodząc z tego założenia, specjalną akcję promocyjną przygotował na najbliższy tydzień Kaufland.

Jakie piwo w promocji? 

Sieć w swojej najnowszej gazetce zaanonsowała promocję piwa Okocim O.K. Beer. Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na zakup 10 tych piw w butelce zwrotnej 0,5 l, trzy butelki otrzymają za darmo.

Piwo O.K. Beer jest warzone i eksportowane do krajów na całym świecie już od ponad 50 lat - pisze na swojej stronie producent Carlsberg Polska.

"Jest to kultowe piwo o wielu obliczach i jednym, niepowtarzalnym smaku. Dla rodzimych piwoszy jest po prostu okejką, dla innych krakowianką, a na drugiej półkuli zwie się Stawski – na cześć Polaka, który rozsławił nasz browar za oceanem. Niezależnie od tego, jak je nazywano, to piwo było przez wielu uważane za najlepsze warzone w kraju" - przeczytamy w informacji o piwie Okocim O.K. Beer.

Oszczędzimy? Tak

W sumie, za 10 piw będzie można zapłacić 20,90 zł, podczas, gdy regularna cena jednego piwa to 2,99 zł. Kto skorzysta z promocyjnej oferty Kauflandu w na piwo Okocim O.K. Beer oznakowanej jako 7+3 gratis, będzie mógł cieszyć się oszczędnością 9,90 zł

Do kiedy trwa promocja?

Promocja na piwo w Kauflandzie będzie trwała do środy 8 marca.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama