Reklama

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed szkodliwym produktem! Może wywołać silną reakcję alergiczną! [KOMUNIKAT GIS]

Na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Sanitarnego pojawił się komunikat, który ostrzega konsumentów przed dość znanym artykułem spożywczym. Okazuje się, że spożycie go może spowodować silne reakcje wśród alergików. Dowiedz się, jaki tym razem szkodliwy produkt musi jak najszybciej zostać wycofany ze sklepów.
Komunikat GIS.

Główny Inspektorat Sanitarny - jaki tym razem produkt może być szkodliwy dla zdrowia?

Główny Inspektorat Sanitarny właśnie poinformował konsumentów o niebezpiecznych produktach, które mogą poważnie zaszkodzić zdrowiu, w szczególności alergikom. Jakie artykuły muszą zostać wycofane ze wszystkich sklepów? Chodzi o wegańskie trufle o smaku Irish Cream Keats London. W tym miejscu chcemy podkreślić, że na szczęście trefna jest tylko i wyłącznie jedna partia, natomiast reszta nie stanowi żadnego zagrożenia. Poniżej wskazaliśmy szczegółowe informacje ze strony internetowej GIS. Sprawdź koniecznie!

Nazwa produktu: Keats London Wegańskie trufle o smaku Irish Cream 140 g.

Numer partii: 16673332100.

Data minimalnej trwałości: 29.11.2023.

Dystrybutor: TJX Poland Sp. z o.o., ul. Chmielna 19, 00-021 Warszawa.

Źródło: GIS

Ostrzeżenie GIS - dlaczego wegańskie trufle Keats London mogą być szkodliwe?

Przedstawiciele Głównego Inspektoratu Sanitarnego wykryli, że w partii o numerze: 16673332100 wegańskich trufli o smaku Irish Cream, znajduje się alergen mleka, mimo iż nie powinno go tam być. Spożycie takiego artykuły mogłoby poważnie zaszkodzić wszystkim osobom, które są uczulone na ten składnik. W niektórych przypadkach reakcja alergiczna mogłaby być na tyle silna, że wizyta w placówce medycznej stałaby się koniecznością. Chcemy też podkreślić, że pod żadnym względem nie należy lekceważyć tego ostrzeżenia GIS.

Główny Inspektorat Sanitarny - szkodliwa partia musi zniknąć ze sklepów. GIS nadzoruje proces

Główny Inspektorat Sanitarny poinformował na swojej stronie, że producent został zobowiązany do jak najszybszego wycofania trefnej partii ze sklepów. Cały proces jest monitorowany przez przedstawicieli GIS, którzy pilnują, żeby nie doszło do nieoczekiwanych problemów i co gorsze, opóźnień. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że w przypadku tej sprawy nie powinny pojawić się żadne komplikacje, konsumenci mogą być spokojni.

Sprawdź też polecaną przez nas gazetkę promocyjną!

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od czwartku w LidluLidl
30 czerwca - 2 lipca 2022
Gazetka Lidl
Od środy w PolomarkeciePOLOmarket
29 czerwca - 5 lipca 2022
Gazetka POLOmarket
AldiAldi
27 czerwca - 2 lipca 2022
Gazetka Aldi
Carrefour - wakacje, słońce i pyszny nastrójCarrefour
28 czerwca - 2 lipca 2022
Gazetka Carrefour
Medicine - projekt wakacje Ding Poleca Czerwiec 2022Medicine
24 czerwca - 24 lipca 2022
Gazetka Medicine
Wakacyjne wielosztuki w Żabce Żabka
29 czerwca - 5 lipca 2022
Gazetka Żabka
IKEA - Szafy 2022IKEA
1 sty - 31 gru 2022
Gazetka IKEA
IKEA - Sypialnie 2022IKEA
1 sty - 31 gru 2022
Gazetka IKEA
IKEA - Kuchnie 2022IKEA
1 sty - 31 gru 2022
Gazetka IKEA
IKEA - Łazienki 2022IKEA
1 sty - 31 gru 2022
Gazetka IKEA
Ogrody w CastoramieCastorama
7 mar - 31 gru 2022
Gazetka Castorama
Bramy i ogrodzenia - CastoramaCastorama
7 mar - 31 gru 2022
Gazetka Castorama
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.