• Logo
 • Gazetki
 • Produkty
 • Sklepy
 • Blog
 • Dni handlu
Reklama

GIS wykrył kolejne szkodliwe artykuły spożywcze!

Na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Sanitarnego pojawiły się nowe komunikaty dotyczące kilku szkodliwych artykułów spożywczych. Wykryte przez GIS produkty mogą jeszcze być w sprzedaży w niektórych sklepach, dlatego trzeba zachować szczególną ostrożność! Dowiedz się więcej.
Ostrzeżenie GIS. W sklepach mogą być dostępne szkodliwe produkty

Jakie produkty zawierają niebezpieczne substancje?

W ostatnich dniach Główny Inspektorat Sanitarny poinformował na swojej stronie o kilku produktach spożywczych, które mogą w negatywny sposób wpłynąć na zdrowie konsumentów. Poniżej wskazaliśmy wszystkie artykuły ze szkodliwymi substancjami, jakie zostały wykryte przez GIS podczas ostatniej kontroli w sklepach znanych sieci handlowych.

Ostrzeżenia GIS - szkodliwe produkty:

 • „Jaja na śniadanie” AP Zamarski, klasa A: kontrola wykryła obecność pałeczek Salmonella spp. na powierzchni skorupek jaj.
 • Olej z nasion gorczycy, tłoczony na zimno, 100%, 250 ml: został przekroczony dopuszczalny najwyższy poziom kwasu erukowego (293,87 ± 30,33 g/kg).
 • Produkty (suplementy) marki Colon: zawierają składnik Psyllium husk (łupina nasienna babki jajowatej), który może doprowadzić do zachorowania na Salmonellę.

Wszystkie z wyżej wymienionych produktów muszą jak najszybciej zniknąć ze sprzedaży. Trzeba wiedzieć, że większość sieci handlowych już intensywnie pracuje nad wycofaniem z obrotu szkodliwych dla zdrowia artykułów. Każdy z tych procesów jest w szczegółowy sposób weryfikowany przez Główny Inspektorat Sanitarny.

Sprawdź najnowsze gazetki promocyjne z ofertami na Majówkę!

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

 • Gazetki promocyjne
 • Zakupy
 • Sklepy
 • Sieci handlowe
 • Główny inspektorat sanitarny
 • Niebezpieczne produkty
 • Szkodliwe produkty
 • Gis
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Dzień dziecka w LidluLidl
10 - 17 maja 2021
Gazetka Lidl
Hity tygodnia w Polomarket!  POLOmarket
5 - 11 maja 2021
Gazetka POLOmarket
Ogród idealny dla Ciebie z Castoramą!Castorama
4 - 30 maja 2021
Gazetka Castorama
Ogród na balkonie z Leroy Merlin Leroy Merlin
7 - 27 maja 2021
Gazetka Leroy Merlin
Oferta handlowa KauflandKaufland
6 - 12 maja 2021
Gazetka Kaufland
Chwytaj okazje z Intermarche Intermarche Super
11 - 17 maja 2021
Gazetka Intermarche Super
Rossmann - promocje na majRossmann
5 - 15 maj 2021
Gazetka Rossmann
Oferta tygodnia w BiedronceBiedronka
26 kwi - 12 maj 2021
Gazetka Biedronka
Lidl - katalog lenLidl
28 kwi - 12 maj 2021
Gazetka Lidl
Len, to co najlepsze z natury - LidlLidl
10 - 15 maj 2021
Gazetka Lidl
Katalog 2021 IKEAIKEA
1 sty - 31 gru 2021
Gazetka IKEA
Od czwartku w BiedronceBiedronka
6 - 12 maj 2021
Gazetka Biedronka
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.