Gatuniaki - nowe zabawki do kolekcjonowania! Gdzie je znaleźć?

Gatuniaki to bohaterowie nowej akcji lojalnościowej. Zaangażowane są w nią wybrane centra handlowe w Polsce – Port Łódź, Park Handlowy Matarnia i Aleja Bielany. O co chodzi i jak to działa? Pomysł zrodził się jak zwykle z ważnej idei, potrzeby przypominania o zagrożonych gatunkach zwierząt i z troski o środowisko. Poznajcie kolekcje nowych zabawek do zebrania!

Gatuniaki zawitały do takich miejsc jak Port Łódź, Park Handlowy Matarnia i Aleja Bielany.
Reklama
ding ad-box placeholder

Gatuniaki bohaterami nowej akcji lojalnościowej

„Zwierzaki Gatunianki” to nazwa programu z maskotkami dla dzieci zorganizowanego przez INGKA Centres Polska Spółka. Promocja zaczęła się 6 września i potrwa do 31 października lub wyczerpania zapasów. Akcje lojalnościowe z zabawkami kojarzą nam się głównie z takimi sieciami jak Biedronka czy Lidl, gdzie królują Fajniaki, Swojaki lub Lidlozaury. Tym razem nie chodzi o konkretną sieć, a wybrane galerie handlowe, które zachęcają nas do zakupów. Bohaterów całego zamieszania znajdziemy w takich miejscach jak Port Łódź, Park Handlowy Matarnia w Gdańsku i Aleja Bielany w Warszawie. Wystarczy kupić coś w dowolnym sklepie na terenie, któregoś z obiektów za wyznaczoną kwotę i zacząć tę przygodę. Do zebrania aż 12 różnych, kolorowych postaci.

Zasady akcji Zwierzaki Gatuniaki

Gdy wiecie już, które miejsca w Polsce wybrać, by załapać się na specjalne Gatuniaki, powinniście zapoznać się z podstawowymi zasadami. Za każde wydane 50 zł w wybranym sklepie na terenie takich centrów jak Port Łódź, Park Handlowy Matarnia czy Aleja Bielany przysługuje jedna naklejka. Co ważne, wcale nie musicie kupić czegoś za taką kwotę, jeżeli będziecie mieć paragony na mniejsze kwoty, to te złączą się ze sobą i zsumują! W galeriach pojawiły się już Punkty Obsługi Akcji Gatuniaki i to właśnie tam należy podejść z każdym dowodem zapłaty. W tym miejscu też odbiera się kartę kolekcjonera, na którą należy przyklejać znaczki. Aby zdobyć zabawkę, wystarczy ich 5! Oznacza to, że musicie wydać co najmniej 250 zł, ale umówmy się, w dobie jesiennych zakupów, gdzie szukamy nowych kurtek czy butów nie trudno o zostawienie w butikach takiej kwoty.

Gatuniaki można zbierać dowoli, za każdym razem kolekcjonując nowe naklejki. Łącznie jest ich aż 12. Każdy z wizerunkiem innego zwierzaka objętego ścisłą ochroną. To zabawki, z których zadowolone będą głównie dzieci, bo to właśnie z myślą o nich zaplanowano całą zabawę. Chodzi o to, by już od najmłodszych lat wszczepiać w nas świadomość na temat dbania o ekosystem. Organizatorzy przedstawili strategię, w której ważne jest wspieranie środowiska i zabezpieczania go dla przyszłych pokoleń.

Poznaj wszystkie Gatuniaki

Gatuniaki to tak naprawdę 12 zwierzaków, które znikają z naszej planety i zagrożone są wyginięciem. W kolekcji znalazły się zabawki, będące jednocześnie gumką do ścierania rysunków, jak i świetną figurką. Do wyboru są:

 • Słoń – Oń;
 • Hipopotam – Tam;
 • Goryl – Ryl;
 • Szympans – Ans;
 • Kangur – Gur;
 • Koala – Ala;
 • Jeż – Eż;
 • Pszczoła – Oła;
 • Waleń – Leń;
 • Rekin Wielorybi – Kin;
 • Delfin – Fin;
 • Żółw Morski – Uf.

Oto, jak wyglądają! Są kolorowe, radosne, każdy posiada swoją historię i szereg odrębnych cech. W poniższym filmiku możecie spotkać je wszystkie.

O czym warto pamiętać?

W akcji Zwierzaki Gatuniaki nie biorą udziału wybrane produkty. Są to wyroby tytoniowe, alkohol, leki, usługi kantoru, karty podarunkowe i do telefonów, transakcje typu Lotto oraz przedpłaty w biurach podróży. Warto o tym pamiętać, by nie dać się zaskoczyć. Jeżeli kupimy coś z powyższej listy, zostanie to po prostu odliczone od rachunku i nie będzie wchodziło w skład wymaganych 50 zł. Trzeba też wiedzieć, że uczestnikiem musi być osoba dorosła.

Wybierasz się na zakupy? Port Łódź, Park Handlowy Matarnia i Aleja Bielany bogate są w wiele znanych butików. Odwiedzić możecie m.in. CCC, sieć Bershka lub Leroy Merlin. Poniżej wybrana gazetka promocyjna.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

  Artykuły

  Blog

  Reklama
  ding ad-box placeholder

  Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

  Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

  Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

  Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

  Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

  Eu Badge
  Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.