Reklama

Nie zdążyłeś zabrać Swojaka z Biedronki? To nadal możliwe!

Biedronka wydłużyła termin odbioru Swojaków. Klienci, którzy jeszcze nie mają kultowej maskotki, nadal mogą zgłaszać się do sklepów. Sieć ma już za sobą akcję Gang Słodziaków, Świeżaków i Fajniaków, a teraz kolejni bohaterowie przechodzą do historii. Jak co roku, słyną z ogromnej popularności i cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Macie jednego z tegorocznej kolekcji?
Biedronka zaprasza na Gang Swojaków.
źródło: Biedronka

Aktualizacja 29.11.2021

Swojaki nadal czekają na klientów Biedronki

Jesteś klientem Biedronki, lecz nie do tej pory nie odebrałeś jeszcze Swojaka? Maskotki nadal dostępne są w sklepach, a sieć wydłużyła termin ich odbioru do 4 grudnia. Naklejek już nie zbierzemy, lecz jeśli komuś jakichś brakuje, warto podpytać w swoim otoczeniu, a nuż ktoś ze znajomych czy sąsiadów będzie dysponował niewykorzystanymi znaczkami, o których zapomniał. O tym, że akcja jeszcze trwa, dyskont poinformował m.in. w aktualnej gazetce promocyjnej. Polecamy zajrzeć do niej przed zakupami, by dowiedzieć się, co jest teraz top produktem cenowym.

Gang Swojaków czeka na swoich wybawicieli do najbliższej soboty. Do odebrania nie tylko maskotki, lecz również książki z podanej serii. Co jeszcze warto wiedzieć? Dokładnie od poniedziałku 29 listopada wystarczy 60 naklejek, by otrzymać każdego pluszaka za darmo. Biedronka celowo obniżyła próg, by jeszcze więcej osób mogło skorzystać. Hasło "zakochaj się w naszej polskiej przyrodzie" powoli znika z plakatów sieci, a kolorowi bohaterowie powędrują do swojego świata. Jeżeli wasze dziecko marzy o zabraniu jednego z nich do domu, to ostatni moment na taką decyzję.

Gazetka Biedronka:

Aktualizacja 18.11.2021 r.

Biedronka - nie zapomnij odebrać Swojaka! Do końca akcji zostało niewiele czasu!

Niestety popularna akcja Gang Swojaków w sklepach Biedronka dobiega końca! Tylko do 20 listopada (sobota) można zbierać naklejki, które upoważniają później do otrzymania maskotki lub książki. Przypominamy, że w tej ofercie dostępne są następujące zabawki: Bocian Bolek, Żółw Zenek, Sikorka Sonia, Raczek Romek, Meduza Milena i Wiewiórka Wiola, żubr, sóweczka, wilk, morświn, jeż i ryś.

Do kiedy można odbierać Swojaki w sklepach Biedronka? Sieć poinformowała na swojej stronie internetowej, że ostatecznym terminem na otrzymanie maskotki lub książki jest 1 grudnia. Potem nie będzie to już możliwe. Kolejna akcja z pluszakami prawdopodobnie pojawi się na wiosnę lub dopiero pod koniec wakacji.

Jeżeli brakuje wam kilku naklejek, żeby móc odebrać Swojaka, to koniecznie wybierzcie się na zakupy w najbliższych dniach. Inaczej cały trud pójdzie na marne i nie otrzymacie pluszaka dla waszych pociech! W tym tygodniu Biedronka gwarantuje, jak zwykle mnóstwo akcji promocyjnych, które pozwolą zaoszczędzić trochę pieniędzy. Cała oferta znajduje się poniżej! Sprawdź, jakie produkty sprzedawane są w niskich cenach!

Aktualizacja 5.11.2021 r.

Biedronka - zbliża się koniec akcji Gang Swojaków. Do kiedy będą dostępne maskotki? 

Wielki krokami zbliża się koniec popularnej akcji Gang Swojaków. Naklejki za zakupy będzie można otrzymać tylko do 20 listopada, natomiast najpóźniej do 1 grudnia odebrać maskotki. Biedronka poinformowała, że oferta nie będzie przedłużona o kolejne tygodnie. Na ten moment nie wiadomo też, kiedy w sklepach popularnej sieci pojawią się nowa promocja z pluszowymi zabawkami. Podejrzewamy jednak, że najwcześniej może się to stać na wiosnę lub dopiero pod koniec sierpnia 2022 r.

W tym miejscu przypominamy, że podczas akcji Gang Swojaków można uzyskać nawet 12 maskotek tj. Bocian Bolek, Żółw Zenek, Sikorka Sonia, Raczek Romek, Meduza Milena i Wiewiórka Wiola, żubr, sóweczka, wilk, morświn, jeż i ryś. Każda z zabawek wykonana została z jakościowych materiałów i z pewnością posłuży naszym pociechom nawet przez kilka lat.

Chcemy też przypomnieć o zasadach akcji Gang Swojaków. Jeżeli będziemy chcieli otrzymać zabawki: Bociana Bolka, Żółwia Zenka, Sikorkę Sonię, Raczka Romka, Meduzę Milenę lub Wiewiórkę Wiolę, wtedy trzeba uzbierać 80 specjalnych naklejek, w przypadku pozostałych maskotek należy mieć o 20 mniej, czyli 60. Co ważne, jedną naklejkę dostaniemy za zakupy o wartości minimum 50 zł.

Aktualizacja 25.08.2021

Gang Swojaków - już znamy wszystkich bohaterów

BIedronka nareszcie opublikowała na swojej stronie internetowej zdjęcia Gangu Swojaków. Wiemy, jak wyglądają i właśnie tymi informacjami zamierzamy się z wami podzielić. Okazuje się, że w skład ekipy maskotek wchodzą Bocian Bolek, Żółw Zenek, Sikorka Sonia, Raczek Romek, Meduza Milena i Wiewiórka Wiola. Kolorami i kształtami bardzo przypominają nam postaci z poprzednich edycji, jednak są zupełnie czymś nowym. Przybywają do nas z lasów, morza i gór, by ostrzegać, jak bardzo ważne jest dbanie o środowisko naturalne i zagrożone wyginięciem gatunki zwierząt.

Tym razem nie wszystkie maskotki zdobyć rónwnie łatwo. Za 60 naklejek otrzymacie tylko żubra, rysia, sóweczka, wilka lub morświna, zaś żeby zdobyć  Bociana Bolka, Żółwia Zenka, Sikorkę Sonię, Raczka Romka, Meduzę Milenę albo Wiewiórkę Wiolę potrzebne jest aż 80 znaczków. Takiego rozbicia wcześniej nie było. Pozostałe zasady działają tak jak ostatnio. Aby zyskać naklejkę wydać trzeba 50 zł. Można dostawać też dodatkowe punkty za użycie karty Moja Biedronka, zakup produktów ze specjalnym oznaczeniem, polskie warzywa i owoce i produkty z akcji "kupuj co polskie". Więcej szczegółowych informacji znajdziecie poniżej. Teraz zobaczcie, jak Gang Swojaków wygląda z bliska. 

Gang Swojaków - Biedronka
Gang Swojaków

Do kupienia również specjalna książka:

Gang Swojaków książka
Książka Gang Swojaków

Cała akcja lojalnościowa nie polega tylko na rozdawaniu pluszkaów dzieciakom tylko ma też charakter edukacyjny i pomocowy. Biedronka podjęła współpracę z  Polskim Towarzystwem Ochrony Przyrody „Salamandra” by wesprzeć gatunki rzadko występujących zwierząt w przyrodzie. 

Gang Swojaków – od kiedy w Biedronce?

Stali klienci sklepów Biedronka, zapewne nie są zaskoczeni, że tuż przed jesienią i rozpoczęciem roku szkolnego dyskonty zaprezentowały nowych bohaterów akcji lojalnościowej. Już w tym tygodniu, 26 sierpnia startuje Gang Swojaków, który cieszył będzie oczy nas wszystkich. Zobaczyć można je było już m.in. w krótkim spocie reklamowym i na zdjęciach promocyjnych. We wszystkich poprzednich edycjach jak: Gang Fajniaków, Świeżaków czy Słodziaków mogliśmy posłuchać specjalnych piosenek nawiązujących to każdej ekipy. Tym razem z pewnością będzie tak samo. 

Nowa akcja zapewne nie dla wszystkich brzmi pozytywnie i kusząco, w końcu to też czas, kiedy klienci mocno angażują się w bitwy o najbardziej atrakcyjne maskotki, nerwowo zbierają naklejki i spieszą się, by zdążyć, zebrać wszystkie. Z tym wszystkich nie rzadko w parze idą prośby dzieci o to, by zabrać członka gangu do domu tu i teraz. Jak wiemy, zabawkę da się też kupić w cenie detalicznej, jednak o wiele bardziej opłaca się skorzystać ze zbieranych znaczków.

Poznajmy bliżej Gang Swojaków

Biedronka nie promuje jeszcze zbyt gorąco Swojaków na swojej stronie. Z różnych źródeł możemy jednak dowiedzieć się, że członkami nowego gangu będą zwierzaki. Znajdziemy wśród nich np. żółwia, rysia i bociana. Z doświadczenia wiemy, że każdy charakteryzował się będzie czymś wyjątkowym, zarówno, jeśli mowa o wyglądzie, jak i cechach osobowości. To postaci mające swoją historię i przygody, a także mieszkające w konkretnym miejscu.

Co do zasad akcji, to na pewno nie zmieni się zbyt dużo w porównaniu do ostatniej edycji. Przy kasie zawsze otrzymywało się plansze, na której były miejsca na specjalne naklejki. Jedną dostawało się za wydanie konkretnej sumy pieniędzy w sklepie. Trzeba było zapłacić 50 zł, by zyskać punkt, a dopiero mając ich 60, udało się wziąć pluszaka za darmo, każdy, kto zebrał ich trochę mniej, mógł liczyć na zniżkę przy zakupie Fajniaka. O wszystkich szczegółach tegorocznej akcji będziemy informować na bieżąco w tym miejscu.

Czy będą bitwy w Biedronce?

Jako że jest to już czwarta edycja z tej serii, wiele osób mogłoby pomyśleć, że Swojaki nie będą już szczególną atrakcją, a raczej czymś, do czego przywyknęliśmy. Niestety, co roku efekt jest wręcz odwrotny, a zainteresowanie zabawkami stale rośnie. Za każdym razem do udziału w akcji angażuje się nowe pokolenie młodych ludzi. Zazwyczaj są to uczniowie pierwszych klas szkoły podstawowej i przedszkoli. Często jest tak, że spośród wszystkich bohaterów gangu to jeden lub dwóch jest szczególnie rozchwytywanych i wtedy zaczyna się wyrywanie sobie zabawek z rąk w marketach. W zeszłym roku hitem okazał się Pies Piotruś. Biedronka stara się uzupełniać braki w maskotach na bieżąco, jednak jak wiadomo, czasem nie jest to możliwe.

Co w nowej gazetce Biedronki?

Interesuje cię nowa gazetka Biedronki? W naszym serwisie Ding.pl właśnie pojawiła się oferta spożywcza ważna od 23 do 29 sierpnia. W niej widzimy krótką zajawkę na temat wizyty Swojaków w sklepie, brakuje jednak szczegółów. O czym warto pamiętać? Nadal trwa promocja z voucherami. Tym razem opłaca się kupować masło marki Mlekovita, ręczniki kuchenne Queen, lody Carte D’or i kosmetyki do włosów dzięki promocji 2+ 1 gratis. Sprawdźcie więcej poniżej!

Czytaj także:

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy piosenki, reportaże radiowe, pisze, biega, i jeździ rowerem.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Polomarket - wszystko co ulubione ne Święta! POLOmarket
8 - 14 grudnia 2021
Gazetka POLOmarket
Świąteczne miasteczko z Leroy MerlinLeroy Merlin
19 listopada - 24 grudnia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Od czwartku w Lidlu!    Lidl
9 - 12 grudnia 2021
Gazetka Lidl
Od czwartku w KauflandzieKaufland
9 - 15 grudnia 2021
Gazetka Kaufland
Kraina PrezentówE.Leclerc
30 listopada - 12 grudnia 2021
Gazetka E.Leclerc
Zestawy na święta od T-Mobile! T-Mobile
8 listopada - 22 grudnia 2021
Gazetka T-Mobile
Katalog świąteczny Lidl - kosmetykiLidl
18 lis - 24 gru 2021
Gazetka Lidl
Katalog zabawki - LidlLidl
16 lis - 24 gru 2021
Gazetka Lidl
Biedronka - kraina zabawekBiedronka
8 lis - 24 gru 2021
Gazetka Biedronka
Od poniedziałku w BiedronceBiedronka
6 - 12 gru 2021
Gazetka Biedronka
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
29 lis - 15 gru 2021
Gazetka Biedronka
Lidl - w oczekiwaniu na świętaLidl
4 lis - 24 gru 2021
Gazetka Lidl
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.