Reklama

„Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” - wpłacono 5 milionów złotych! Każdy może się dorzucić. [OFICJALNY I PEWNY NUMER KONTA]

„Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” dostaje wsparcie od jednej z największych grup medialnych. Kwota 5 milionów złotych popłynęła od Telewizji Polsat, sieć Plus, platformy Polsat Box, Netii, Interii oraz ZE PAK. Wszystko to dla najmłodszych obywateli dotkniętych wojną. Pieniądze wciąż można wpłacać, konto otwarte jest dla każdego.
„Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” wspiera finansowo.

„Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” niesie pomoc

Podczas rosyjskiej inwazji na Ukrainę cierpią nie tylko dorośli. Szczególnie zatrważające jest to, że we wszystkim udział biorą dzieci. Części z nich udało się wyemigrować wraz z mamami, jednak nadal spore grono pozostaje w osaczonych i terroryzowanych miastach. Wielu młodych obywateli zostało zamordowanych, a setki rannych. „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” to inicjatywa mająca na celu wsparcie naszych sąsiadów ze wschodniej granicy, teraz włączyły się do niej spółki z Grupy Zygmunta Solorza: Telewizja Polsat, sieć Plus, platforma Polsat Box, Netia, Interia oraz ZE PAK i wpłaciły łącznie 5 milionów złotych.

Pomoc Ukrainie w tym dzieciom  jest szczególnie cenna. Te wymagają specjalnej opieki wychowawców lub rodziców przez cały czas. Najważniejsze jest dostarczenie wszystkim ciepłych posiłków, środków medycznych i higienicznych. Opiekunowie muszą też zapełnić jakoś czas podopiecznym, by ci czuli się bezpieczniej i nie musieli być skoncentrowani bez ustanku na niebezpieczeństwie. Takie wsparcie niestety kosztuje, ale na szczęście fundusze napływają z wielu stron.

Czytaj także: Mają wrócić niedziele handlowe. Rządzący chcą pomóc uchodźcom z Ukrainy

To pewne miejsce, w którym wpłacisz pieniądze dla dzieci z Ukrainy

„Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” pozwala się włączyć do akcji każdemu. Tak samo, jak Telewizja Polsat, sieć Plus, platforma Polsat Box, Netia, Interia i ZE PAK, każdy z nas może przelać dowolną kwotę dla najmłodszych. W mediach krążą informacje o wielu zbiórkach, warto jednak pamiętać, by dobrze je weryfikować i wybierać tylko sprawdzone. Tak jak najbardziej do takich należy, a Fundacja Polsat ma wieloletnie doświadczenie w niesieniu pomocy.

Pieniądze dla ukraińskich dzieci wpłacać można na ogólnodostępne konto z dopiskiem „Dzieci Ukrainy”.

Oto one: 96 1140 0039 0000 4504 9100 2004

Istnieje również możliwość skorzystania z blika.
BLIK pod numer 885 219 256;

Pomoc dla Ukrainy
Dzieciom Ukrainy QR.jpg

Kliknij i sprawdź więcej informacji na temat akcji Fundacji Polsat.

Ding.pl jako część grupy Interia Polska zachęca wszystkich do udziału w akcji!

Pamiętaj też, że możesz kupić niezbędne artykuły i dołączyć się do rzeczowych zbiórek organizowanych w wielu miastach Polski. 

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy piosenki, reportaże radiowe, pisze, biega, i jeździ rowerem.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

W Lidlu 20% taniej!Lidl
23 - 28 maja 2022
Gazetka Lidl
Leroy Merlin - odpoczynek w ogrodzie?Leroy Merlin
11 - 31 maja 2022
Gazetka Leroy Merlin
AldiAldi
22 - 28 maja 2022
Gazetka Aldi
Rossmann - Mega! Przebija wszystko!Rossmann
16 - 31 maja 2022
Gazetka Rossmann
Okazje na Dzień Dziecka w Biedronce! Biedronka
23 maja - 8 czerwca 2022
Gazetka Biedronka
AldiAldi
22 maja - 1 czerwca 2022
Gazetka Aldi
IKEA - Szafy 2022IKEA
1 sty - 31 gru 2022
Gazetka IKEA
Twój ogród z pasją w CastoramaCastorama
4 - 22 maj 2022
Gazetka Castorama
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
9 - 25 maj 2022
Gazetka Biedronka
Leroy Merlin - odpoczynek w ogrodzie?Leroy Merlin
11 - 31 maj 2022
Gazetka Leroy Merlin
IKEA - Sypialnie 2022IKEA
1 sty - 31 gru 2022
Gazetka IKEA
Kultowe produkty w niskiej cenie w Biedronce Biedronka
16 maj - 1 cze 2022
Gazetka Biedronka
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.