Firmy mogą już korzystać z platformy Allegro Biznes

Właśnie ruszyła platforma Allegro Biznes, która jest dostosowana do potrzeb zakupowych nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Serwis w najbliższym czasie będzie pracował przede wszystkim nad zwiększeniem konkurencyjności cen w przypadku większości ofert. Co jeszcze trzeba wiedzieć o nowym sklepie online od Allegro? Przeczytaj!

Reklama

Jakich ofert jest na razie najwięcej w serwisie Allegro Biznes?

Przedsiębiorcy znajdą na platformie Allegro Biznes blisko 120 milionów ofert m.in. z różnymi produktami potrzebnymi do wyposażenia powierzchni biurowych. Twórcy serwisu zapewniają, że oferta zakupowa na przestrzeni kolejnych tygodni będzie się w znaczący sposób rozszerzać oraz dostosowywać do potrzeb coraz większej liczby branż m.in. salonów fryzjerskich i kosmetycznych czy też warszatów samochodowych.

Na ten moment na Allegro Biznes funkcjonuje około 100 000 sprzedających. Czy firmy mogą liczyć na jakieś promocje? Tak, w przypadku dużych zamówień zniżki sięgają aż 30 proc., natomiast przy cenach hurtowych niektóre rabaty wynoszą nawet ponad 50 proc. 

Allegro Biznes postawiło sobie konkretne cele na najbliższe miesiące

W tym roku Allegro Biznes będzie pracowało nad znacznym zwiększeniem konkurencyjności cen przy większości ofert dla przedsiębiorców. Serwis chce również w kolejnych miesiącach udostępniać więcej wygodnych opcji płatności - ten aspekt cześto decyduje o tym, czy klient dokona zakupów u danego sprzedawcy.

Zachęcamy również do sprawdzenia najnowszych ofert od popularnych sklepów. Niektóre z nich gwarantują naprawdę duże promocje!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama