• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Empik Go z nowymi abonamentami!

Od 9 kwietnia klienci Empik Go będą mogli zakupić dwa nowe abonamenty: „E-booki bez limitu” oraz „Audiobooki i e-booki bez limitu”.
Czytnik
Czytnik

Aplikacja Empik Go jest czytnikiem e-booków i odtwarzaczem audiobooków w jednym. Jest to świetny program na twój tablet i/lub telefon dzięki której zabierzesz swoją ulubioną książkę wszędzie! Empik Go jest dostępny za równo w systemie iOS jak i na Androidzie i można przepisać go do dwóch urządzeń. W bibliotece aplikacji znajdziemy 40000 e-booków i 4000 audiobooków.

Od 9 kwietnia oferta Empik Go zwiększy się o dwa nowe abonamenty: „E-booki bez limitu” oraz „Audiobooki i e-booki bez limitu”. Pierwszy abonament kosztuje 29,99zł miesięcznie i zawiera dostęp do ponad 25000 ebooków, a co tydzień będziemy wzbogacani o nowe tytuły. „Audiobooki i e-booki bez limitu” dają nam dostęp do tej samej biblioteki co „E-booki bez limitu” ale wzbogacają ją o ponad 3500 audiobooków. Ten pakiet będzie nas kosztować 39,99zł miesięcznie.

Biblioteka składa się za równo z nowości na rynku jak i klasyk i bestsellerów ponad 100 różnych wydawnictw. Aplikację Empik Go można przetestować w 2-tygodniowym okresie próbnym.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Empik go
  • E-book
  • Empik
  • Audiobook
  • Aplikacja
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Leroy Merlin - najlepsza oferta na rynkuLeroy Merlin
6 - 26 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku  w LidluLidl
10 - 12 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Black Red White  wita szkołe! Black Red White
6 sierpnia - 8 września 2020
Gazetka Black Red White
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Od środy w POLOmarkeciePOLOmarket
12 - 18 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Niższe ceny w Intermarche!Intermarche Super
11 - 17 sierpnia 2020
Gazetka Intermarche Super
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Lidl - katalogLidl
6 lip - 31 sie 2020
Gazetka Lidl
Kaufland zawsze niskie cenyKaufland
6 - 12 sie 2020
Gazetka Kaufland
Od poniedziałku  w LidluLidl
10 - 12 sie 2020
Gazetka Lidl
Leroy Merlin - najlepsza oferta na rynkuLeroy Merlin
6 - 26 sie 2020
Gazetka Leroy Merlin

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge