Dzień psa już 1 lipca! Sprawdź promocje na artykuły!

Dzień psa już za dwa dni! Sprawdź, co dla Twoich pupili oferują popularne sklepy i znajdź najlepszy prezent.

Reklama

Dzień psa 2020

Pies uznawany jest za prawdziwego przyjaciela człowieka. Nic dziwnego, że na całym świecie obchodzone jest święto tych zwierzaków. Zostało ustanowione w roku 2007, a obchodzimy je już 1 lipca. Ten dzień powinien skłonić nas do refleksji. Możemy zastanowić się, czy wystarczająco dużo uwagi poświęcamy naszemu psu, czy dbamy o niego w odpowiedni sposób.

Zajmowanie się psiakiem to nie tylko wspólna zabawa. Opiekując się pupilem, należy pamiętać o zbilansowanej diecie, wizytach u weterynarza, dbaniu o higienę i wiele innych. Świętują wszystkie rasy psów! Pamiętać należy, że zasługują one na dobre traktowanie każdego dnia, a święto ma być wyłącznie ukoronowaniem ich psiej wierności.

Światowy dzień psa i prezenty.

Nawet jeżeli nie wiemy, kiedy jest dzień psa, nie trudno się o tym nie usłyszeć. W ostatnim tygodniu, w gazetkach promocyjnych sklepów, pojawiło się wiele ciekawych ofert dla pupili. Co warto kupić, co lubi Twój pies?

Pies i promocyje przysmaki:To, co pieski lubią najbardziej, czyli przysmaki! Jednym z najbardziej popularnych są te marki Pedigree. Można wybrać Rodeo, Ranchos, Markies, Dentastiix, Jumbane, psie ciasteczka Multi Biscork i wiele, wiele innych. Produkty te znajdziesz teraz w promocyjnych cenach w sklepach Mila, Żabka, Biedronce czy Polomarkecie.

W ofertach sklepów dostępne są również ciekawe karmy dla psów. W ofercie Kaufland znajdziesz firmowe psie pasztety w cenie 1,99 zł, karmę Vita Nature za 14,99 oraz ponad 8 kg karmy Pedigree za 36,99 zł.
 

Ofertą specjalną są legowiska za jedyne 39,99 zł!


Promocja karmy Friskies w Żabce!


 

Poza przekąskami warto pamiętać o zabawkach. Te również dostępne są w Kauflandzie. Bogatą ofertę znajdziemy też w sklepach Kakadu. Czy wiesz już gdzie szukać prezentu w dobrej cenie? Gdy już uda Ci się dokonać wartościowego zakupu, nie zapomnij, że pies potrzebuje rozrywki. Możesz wymyślić specjalny scenariusz zajęć z okazji dnia psa lub zabrać go na długi spacer.

Należy pamiętać, że obchodzimy również dzień Kundelka (25 października) i ogólny Światowy Dzień Zwierząt (4 października). Pies to prawdziwy towarzysz wielu z nas, nie zapomnij o nim!

ding

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama