Dni mebli w Jysk! Można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych!

Planujesz w najbliższym czasie wymienić meble w salonie lub sypialni i jednocześnie nie wydać dużej kwoty? Jysk przygotował wyjątkową akcję zniżkową, podczas której będzie można skorzystać z rabatów sięgających nawet do -50%! Sprawdź, na jakie modele i zestawy warto zwrócić uwagę i dowiedz się, do kiedy potrwają promocje!

Dni mebli w Jysk
Reklama

Jysk obniżył ceny mebli nawet do -50%! Do kiedy potrwa oferta promocyjna?

Dziś wystartowała nowa oferta promocyjna od sieci Jysk i musimy przyznać, że warto było na nią czekać! Już na pierwszej stronie gazetki widnieje wyjątkowa akcja zniżkowa, która informuje, że w określonym czasie będzie można kupić meble nawet do -50% taniej. Zniżkami zostały objęte wszystkie modele z asortymentu, wybór jest naprawdę szeroki i nikt nie powinien mieć problemu, żeby dopasować jakiś model lub zestaw do swojego salonu, sypialni czy gabinetu. Do kiedy potrwają promocje? Niestety dość krótko, tylko kilka dni, konkretnie od 23 do 27 marca. Warto o tym pamiętać!

Jysk - na jakie przeceny z meblami warto zwrócić uwagę?

Specjalnie dla ciebie wybraliśmy z nowej gazetki promocyjnej Jysk różne meble, które będą świetnie prezentować się w poszczególnych pomieszczeniach w domu i co najważniejsze, zostały przecenione nawet o kilkaset złotych. Przekonaj się, z jakich akcji rabatowych warto skorzystać w najbliższych dniach w sklepach tej sieci i nadaj swoim wnętrzom nowego wyglądu, który będzie bardziej nowoczesny!

1. Szafka ścienna Look In: 150 zł (wcześniej 269 zł):

Źródło: Jysk

2. Krzesło biurowe Sunds: 375 zł (wcześniej 549 zł):

Źródło: Jysk

3. Komoda Nordby: 500 zł (wcześniej 649 zł):

Źródło: Jysk

4. Stół i 4 krzesła do jadalni: 850 zł (wcześniej 1299 zł):

Źródło: Jysk

5. Fotel (600 zł, wcześniej 799 zł), stolik (175 zł, wcześniej 299 zł) i półka (165 zł):

Źródło: Jysk

W tym miejscu zachęcamy również do sprawdzenia całej oferty promocyjnej Dni mebli od Jysk. Na kilku stronach dostępne są nie tylko pojedyncze meble, ale również zestawy przeznaczone, do konkretnych pomieszczeń tj. salon, sypialnia, jadalnia czy gabinet. Sprawdź, co jeszcze zostało przecenione o kilkaset złotych i przekonaj się, jakie produkty będą pasowały do twojego domu!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama