Czy 6 listopada będzie niedziela handlowa?

Na niedzielę handlową czekamy już ponad dwa miesiące. Konsumenci są coraz bardziej zniecierpliwieni brakiem możliwości wybrania się do ulubionych dyskontów, supermarketów i galerii handlowych w ostatni dzień tygodnia. Czy 6 listopada będzie obowiązywał zakaz handlu na terenie całej Polski? A może wszystkie sklepy zostaną w tym terminie otwarte? Z naszego artykułu dowiesz się wszystkich szczegółów.

Niedziela handlowa
Niedziela handlowa 6 listopada? Fot. Adobe Stock.
Reklama
ding ad-box placeholder

Czy 6 listopada będzie niedziela handlowa?

Niestety kolejny tydzień z rzędu mamy dla was złą wiadomość. 6 listopada niemal wszystkie sklepy będą zamknięte ze względu na obowiązujący tego dnia zakaz handlu. W najbliższą niedzielę nie wybierzemy się między innymi do ulubionych dyskontów, supermarketów czy galerii handlowych. Kolejny raz trzeba zaplanować sobie duże zakupy na sobotę lub na początek następnego tygodnia.

Musisz wiedzieć, że jeżeli w niedzielę 6 listopada zabraknie ci np. podstawowych artykułów spożywczych do przygotowania obiadu, to będzie można wybrać się na małe zakupy do prywatnych sklepików osiedlowych, placówek sieci franczyzowych tj. Żabka czy Carrefour Express lub na stację benzynową, na której powinny być dostępne produkty pierwszej potrzeby.

Kiedy wypada kolejna niedziela handlowa?

To nie koniec złych wieści. W listopadzie nie będzie żadnej niedzieli handlowej, najbliższe dni bez zakazu handlu wypadają dopiero w grudniu przed świętami Bożego Narodzenia. Zyskamy dwa całe weekendy, podczas których mają działać wszystkie sklepy, dzięki temu na spokojnie kupimy prezenty pod choinkę dla najbliższych oraz artykuły spożywcze niezbędne do przygotowania potraw świątecznych. Sprawdź poniżej terminy z wolną sprzedażą.

Niedziele handlowe 2022 - dni bez zakazu handlu:

  • 11 grudnia,
  • 18 grudnia.

W tym miejscu polecamy niesamowitą ofertę promocyjną przygotowaną przez sieć Kaufland. W jej sklepach tylko w sobotę 5 listopada będzie dostępnych mnóstwo korzystnych rabatów nie tylko na artykuły spożywcze, ale również wiele innych produktów z różnych kategorii. Na czym zaoszczędzisz? Zapoznaj się z poniższą gazetką i przekonaj się!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder