Czy 15 stycznia będzie niedziela handlowa? Jakie sklepy się otworzą?

Przed nami początek ferii zimowych, co w przypadku wielu konsumentów oznacza wyjazdy w góry na narty. Jeżeli nie masz jeszcze niezbędnych akcesoriów, ubrań i innych produktów na zimowy urlop, to w najbliższy weekend zyskasz ostatnią okazję do zrobienia zakupów. Sklepy na pewno otworzą się w sobotę, ale czy 15 stycznia będzie niedziela handlowa? Dowiedz, czy tego dnia ma obowiązywać zakaz sprzedaży na terenie całego kraju.

Niedziela handlowa
Czy 15 stycznia wypada niedziela handlowa? Fot. Adobe Stock
Reklama
ding ad-box placeholder

Niedziela handlowa. Czy 15 stycznia będą otwarte wszystkie sklepy?

Ferie zimowe dla kilku pierwszych województw zaczynają się już 16 stycznia. Jeżeli w najbliższym czasie wybierasz się z dziećmi w góry, ale nie masz jeszcze wszystkich produktów, które przydadzą się na takim wyjeździe, to z pewnością planujesz udać się w weekend na duże zakupy. Zaopatrzenie się w sprzęty narciarskie, akcesoria, ciepłe ubrania i wiele innych artykułów na pewno będzie możliwe w sobotę, ale czy również w niedzielę?

Nie mamy dobrych wieści. 15 stycznia wypada niedziela niehandlowa, co oznacza, że w tym dniu będą zamknięte między innymi wszystkie dyskonty, supermarkety i sieciówki odzieżowe w galeriach handlowych. W tym dniu zrobisz jedynie podstawowe zakupy spożywcze w prywatnych sklepikach osiedlowych, placówkach franczyzowych tj. Żabka czy Carrefour Express. 

Kiedy wypada kolejna niedziela handlowa?

Wreszcie możemy przekazać dobrą informację, najbliższa niedziela handlowa wypada jeszcze w tym miesiącu, konkretnie 29 stycznia. Dzięki temu zyskasz cały weekend na zrobienie najpotrzebniejszych zakupów do domu lub na zimowy wyjazd w góry. Kiedy wypadają kolejne dni bez zakazu handlu? Poniżej wskazaliśmy wszystkie terminy z wolną sprzedażą, jakie zostały zaplanowane na 2023 rok. Sprawdź i zapisz je sobie!

Niedziele handlowe w 2023 roku - terminy:

  • 29 stycznia,
  • 2 kwietnia,
  • 30 kwietnia,
  • 25 czerwca,
  • 27 sierpnia,
  • 17 grudnia,
  • 24 grudnia.

Chcesz skorzystać z promocji na ubrania i sprzęty potrzebne na wyjazd w góry? Gdzie je znaleźć najlepsze okazje cenowe? To proste, wystarczy, że odwiedzisz nasz serwis Ding.pl, na którym dostępne są wszystkie aktualne gazetki promocyjne od znanych i cenionych przez klientów sklepów. My już zapoznaliśmy się z najnowszymi ofertami. Jaką polecamy najbardziej? Na pewno warto sprawdzić poniższą.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder