Czekolady E. Wedel. Nowa, słodka odsłona!

Przed Wielkanocą pojawiły się już w sklepach czekolady marki E. Wedel w nowych opakowaniach. Odmienione opakowania mają za zadanie jeszcze silniej wydobyć charakter marki oraz zaakcentować najbardziej ceniony przez konsumentów słodyczy atut – pełnię czekoladowego smaku.

Pełnia przyjemności czekolad E. Wedel w nowym opakowaniu
Wszystkich smakoszy słodyczy E. Wedel łączy przywiązanie do czekolad zarówno mlecznych, jak i gorzkich. Źródło: Adobe Stock
Reklama

Nowe opakowania - Tradycja i nowoczesność wspólnie

Nowe opakowania czekolad, w estetyczny sposób łączą tradycję i nowoczesność.  Elementem, na który spoglądamy w pierwszej kolejności jest widoczny i czytelny logotyp w postaci znanego wszystkim - podpisu założyciela Fabryki Czekolady – Emila Wedla oraz charakterystyczny dla marki granatowy kolor. Z kolei kolorowe, wyraziste grafiki pobudzają zmysły oraz ułatwiają konsumentom odnalezienie swoich ulubionych smaków na sklepowej półce. 

Spójny wizerunek czekolad wedlowskich

Jak podała marka w komunikacie, wielbicieli marki łączy niekwestionowane zamiłowanie do czekolady, jednak każdy ma wobec niej inne oczekiwania. To właśnie dlatego, nowy pomysł graficzny proponuje - spójny wizerunek dla całego portfolio wedlowskich czekolad, ale jednocześnie akcentuje słodkość świata czekolad mlecznych oraz intensywność gorzkich.

Czekolada E. Wedel w nowym opakowaniu
Elementem, który zauważymy w pierwszej kolejności, to podpis założyciela Fabryki Czekolady – Emila Wedla. Źródło: LOTTE Wedel

Czekolady mleczne i gorzkie

W nowej odłonie słodkiej atrakcji - świat czekolad mlecznych przyciąga prawdziwą feerią kolorów i różnorodnością połączeń smakowych, w której każdy znajdzie coś specjalnego dla siebie. Z kolei estetyka tabliczek czekolad gorzkich zaprasza do świata intensywnie kakaowych doznań smakowych.

Kruche, apetyczne kostki czekolady w towarzystwie uwielbianych dodatków - pobudzają zmysły i tworzą smakowitą kompozycję, której trudno się oprzeć. 

Czekolady w nowych opakowaniach przed Wielkanocą

Czekolady E.Wedel w nowych opakowaniach będziemy mogli kupić już przed Wielkanocą. Są dostępne w sprzedaży od początku marca na terenie całego kraju. Jak podała firma, nowe opakowania stopniowo będą zastępować czekolady w opakowaniach z dawną grafiką. Bez względu na szatę graficzną, wszystkie tabliczki czekolady E.Wedel pozostają w niezmienionej gramaturze

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama