• Logo
 • Warszawaul. Mazowiecka

Co wspólnego ma Carrefour z podawaniem ciepłych dań?

Carrefour jest w fazie testowania nowego pomysłu. Wszystko zaczęło się w Warszawie.

Ciepły posiłek w Carrefour?

Sklep jest na etapie wprowadzania specjalnych automatów vendingowych Food Point. Będziesz chciał zjeść gorący obiad w minutę? W Carrefour już teraz możesz to zrobić. Istnieje możliwość zjedzenia na miejscu lub kupienia posiłku na wynos. Automaty są aktualnie testowane w Warszawie w placówkach Carrefour Express.

Carrefour gazetka:

Oto punkty, w których znajdziesz automat

 • Warszawa, ul. Pory 55-57
 •  Warszawa, ul. Ukryty Raj 1
 • -Warszawa, ul. Żaryna 2b
 • Warszawa, ul. Pełczyńskiego 16
 • Warszawa, ul. Księcia Janusza 23
 • Warszawa, ul. Nugat 9
 • Warszawa, ul. Smoleńskiego 2
 • Warszawa, ul. Marywilska 62

Jakie obiady w ofercie Carrefour?

W menu znajdziemy dania z tradycyjnej kuchni polskiej. Dostępny jest bigos, fasolka po bretońsku, i gulasz. Wraz z kolejnymi fazami rozwoju, w ofercie znajdziemy również dania innych kuchni świata, dania sezonowe i bogatszą ofertę dań kuchni regionalnej. Nowe rozwiązanie Carrefoura jest odpowiedzią na zapotrzebowania konsumentów.

Zobacz produkty na obiad Intermarche:

Coraz więcej osób szuka jedzenia dobrej jakości i w dobrej cenie, które może zjeść szybko. Automaty umożliwić mają sprawną obsługę i podawanie jedzenie w sposób sterylny. Danie ma być gotowanie i porcjowane tylko poprzez automat. Sieć zapewnia, że będzie smacznie i zdrowo.

Sklepy Carrefour to silna marka na polskim rynku. Nowości wprowadzane do sklepu mają czynić sieć bardziej konkurencyjną względem innych. W ostatnim czasie sieć wprowadziła m.in. specjalne stoiska z żywnością regionalną. Pisaliśmy o tym tutaj! W najbliższym czasie powstanie również drugi już sklep Carrefour Bio w Warszawie.

Sprawdź też ofertę Kaufland!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

 • Kaufland
 • Intermarche
 • Carrefour
 • Danie gotowe
 • Obiad
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Kaufland - oferta handlowaKaufland
30 lipca - 5 sierpnia 2020
Gazetka Kaufland
Podłogi i nie tylko w Leroy Merlin! Leroy Merlin
16 lipca - 5 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Świeżo tanio i z optymizmem w Intermarche!Intermarche Super
28 lipca - 3 sierpnia 2020
Gazetka Intermarche Super
Od poniedziałku w LidluLidl
3 - 5 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Od środy w PolomarkeciePOLOmarket
29 lipca - 4 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Stylowe lato Black Red WhiteBlack Red White
2 lip - 4 sie 2020
Gazetka Black Red White
Katalog LidlLidl
3 - 8 sie 2020
Gazetka Lidl
Biedronka - okazje tygodniaBiedronka
27 lip - 8 sie 2020
Gazetka Biedronka
Podłogi i nie tylko w Leroy Merlin! Leroy Merlin
16 lip - 5 sie 2020
Gazetka Leroy Merlin

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge