Cinema City rozdaje popcorn za darmo! Do kiedy potrwa ta niesamowita promocja?

Cinema City, czyli jedna z największych sieci multipleksów w naszym kraju wprowadziła niesamowitą promocję. Klienci, którzy w najbliższym czasie wybierają się do kina na film dostaną popcorn zupełnie za darmo. Do kiedy potrwa akcja zniżkowa? Czy trzeba spełnić jakieś warunki? Dowiedz się wszystkich szczegółów!

Popcorn
Popcorn za darmo w kinach Cinema City. Co za promocja! Fot. Adobe Stock.
Reklama

Popcorn za darmo w kinach Cinema City. Jaki jest termin promocji?

19 stycznia kinomaniacy obchodzili święto popcornu. Z tego względu Cinema City zdecydowało wprowadzić niesamowitą promocję na prażoną kukurydzę, klienci będą mogli przed seansem wziąć z baru tę przekąskę zupełnie za darmo. Promocja obowiązuje zarówno od poniedziałku do piątku, jak również w weekendy. Do kiedy można korzystać z tej akcji zniżkowej? Jej termin jest naprawdę długi, zakończy się dopiero 31 stycznia.

Czy promocja z popcornem za darmo to jednorazowa promocja? A może Cinema City ma w planach wprowadzać regularnie tę akcję zniżkową do swoich kin? Na ten moment nie pojawiły się jeszcze żadne informacje w tej sprawie, ale wszystko wskazuje na to, że gratisowa prażona kukurydza prawdopodobnie nie wróci szybko do multipleksów sieci. 

Cinema City rozdaje popcorn w gratisie! Czy promocja ma jakieś warunki?

Musisz wiedzieć, że popcorn za darmo nie jest przeznaczony dla wszystkich klientów sieci multipleksów Cinema City. Z promocji mogą skorzystać tylko i wyłącznie posiadacze karty Unlimited, która uprawnia do oglądania filmów w kinach Cinema City bez ograniczeń. Minimalny okres członkostwa w tym programie abonamentowym wynosi 3 miesiące. 

Czy warto mieć kartę Unlimited? To zależy, jeżeli chodzisz do kina okazjonalnie, czyli powiedzmy kilka razy w roku, to taka karta ci się nie przyda. Jeśli jednak jesteś kinomaniakiem i chcesz oglądać wszystkie premiery filmowe, to karta Unlimited jest bardzo korzystnym rozwiązaniem. Przykładowo klienci Cinema City spoza Warszawy zapłacą tylko tylko 38 zł miesięcznie - co ważne, w weekend cena jednego biletu normalnego za seans wynosi ponad 30 zł.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama