Chcesz 10 zł ot tak? POLOmarket ma pretekst, by ci je wręczyć!

POLOmarket rozdaje bony rabatowe! Każdy klient ma szansę zaoszczędzić przynajmniej 10 zł. Czas akcji jest ograniczony, dlatego zainteresowani już teraz powinni poznać szczegóły. To nic skomplikowanego.

Bony w POLOmarket.
źródło: Adobe Stock
Reklama
ding ad-box placeholder

POLOmarket zaprasza na polowanie

Hasło „Upoluj dyszkę w POLOmarket” zagościło właśnie na plakatach i w gazetce promocyjnej tej sieci. Klienci sklepu mają szansę zdobyć bony o wartości 10 zł i wykorzystać je podczas zakupów. Zasady akcji są proste. Wystarczy załapać się na odpowiedni termin i spełnić prosty warunek.

POLOmarket mówi jasno, każdy, kto zrobi zakupy w terminie 4-18 maja za minimum 100 zł odbierze bon rabatowy o wartość 10 zł. Wykorzystać można go przy kolejnych zakupach w terminie do 5 dni od daty jego otrzymania.

Bon 10 zł w POLOmarket czeka, ale jest jeden haczyk

Z bonu o wartości 10 zł w POLOmarket będzie można skorzystać, tylko przy zakupach za minimum 30 zł. Gdy na ladzie położymy produkty o łącznie właśnie takiej wartości, zapłacimy mniej, czyli np. 20 zł. Wystarczy zeskanować wcześniej otrzymany kupon przy kasie.

Taki rabat zostaje rozłożony proporcjonalnie na wszystkie zakupione produkty i nie można skorzystać z niego, robiąc zakupy online. Bonusowe 10 zł przysługuje wyłącznie klientom placówek stacjonarnych. Niewykorzystany bon przepada i traci ważność. Ostatni raz skorzystać będzie można z niego 22 maja.

Czytaj także: Ważny komunikat. POLOmarket ostrzega przed oszustami! Na to uważaj!

Te szczegóły POLOmarket zdradza w regulaminie

POLOmarket w regulaminie zwraca uwagę jeszcze na kilka ważnych aspektów, o których nie dowiemy się z gazetki promocyjnej. „Upoluj dyszkę w POLOmarket” i związany z akcją bon rabatowy 10 zł naliczany jest przy zakupach za minimum 100 zł, ale na jednym paragonie. Jeśli więc z jakiegoś powodu będziemy chcieli rozdzielić swoje zakupy, na dwie płatności, nici ze zniżki.

Trzeba też pamiętać o produktach, które nie wliczają się w akcję. Są to: alkohol, tytoń i papierosy, produkty objęte innymi promocjami, doładowania telefonów i początkowa żywność dla niemowląt. Cała akcja obowiązuje w wybranych placówkach, których lista wymieniona jest w regulaminie. Można go znaleźć pod adresem: https://www.polomarket.pl/pl/regulaminy.html.

Interesują cię promocje w POLOmarekt! Sprawdź aktualne gazetki!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.