Reklama

Carrefour przygotował akcję promocyjną na Światowy Dzień Ziemi!

Carrefour z okazji Światowego Dnia Ziemi, przygotował wyjątkową akcję promocyjną, w ramach której można oddać butelki zwrotne po napojach i w zamian otrzymać e-bony na kolejne zakupy! Poznaj więcej szczegółów na temat kolejnej inicjatywy, która może w znaczący sposób przyczynić się do ochrony środowiska.
Carrefour oferuje e-bony na zakupy w zamian za butelki zwrotne

Oddaj butelki zwrotne i zgarnij e-bony od sieci Carrefour!

Już od dziś w ponad 250 hiper i supermarketach sieci Carrefour na terenie całej Polski, można oddawać butelki zwrotne po różnych napojach. Co ważne, przy kasie nie trzeba będzie okazywać żadnych dowodów ich zakupów. Co otrzymamy w zamian? Specjalne e-bony, za które później opłacimy kolejne zakupy. 

Celem tej inicjatywy jest zachęcenie polskich konsumentów do większego zaangażowania się w zbieranie odpadów, które niesie za sobą mnóstwo pozytywnych skutków dla naszej planety. Ponadto akcja popularnej sieci handlowej uczy też różnych zagadnień na temat recyklingu i innych rozwiązań, które przyczyniają się do ochrony środowiska.

Co ciekawe, przedstawiciele Carrefour w nowym komunikacie zapowiedzieli, że planują w najbliższym czasie włączyć do akcji na rzecz ekologii wszystkie sklepy sieci, jakie działają w Polsce. Z tego względu niedługo będziemy mogli oddawać butelki zwrotne nie tylko w hiper i supermarketach sieci, ale również w placówkach tj. Carrefour Express i Globi.

Sprawdź też aktualną gazetkę promocyjną Carrefoura i innych popularnych sieci handlowych!

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

 • Gazetki promocyjne
 • Zakupy
 • Sklepy
 • Sieci handlowe
 • Recykling
 • Ochrona środowiska
 • Ekologia
 • Dzień ziemi
 • Światowy dzień ziemi
 • Carrefour
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Katalog pełen okazji - LidlLidl
24 - 29 maja 2021
Gazetka Lidl
Hity tygodnia w Polomarket!  POLOmarket
12 - 18 maja 2021
Gazetka POLOmarket
Ogród idealny dla Ciebie z Castoramą!Castorama
4 - 30 maja 2021
Gazetka Castorama
Ogród na balkonie z Leroy Merlin Leroy Merlin
7 - 27 maja 2021
Gazetka Leroy Merlin
Rabaty do 20% w Agata Meble  Agata
13 - 29 maja 2021
Gazetka Agata
Kaufland - od czwartku do środyKaufland
13 - 19 maja 2021
Gazetka Kaufland
Rossmann - uśmiech na dzień dobryRossmann
16 - 31 maj 2021
Gazetka Rossmann
Dobrane pary w PepcoPepco
6 - 19 maj 2021
Gazetka Pepco
Katalog 2021 IKEAIKEA
1 sty - 31 gru 2021
Gazetka IKEA
Od poniedziałku w LidluLidl
17 - 19 maj 2021
Gazetka Lidl
Od poniedziałku w BiedronceBiedronka
17 - 22 maj 2021
Gazetka Biedronka
Od czwartku w BiedronceBiedronka
13 - 19 maj 2021
Gazetka Biedronka
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.