Burger Drwala wreszcie w McDonald’s! Sprawdź, jakie są wersje kanapki i ile kosztują!

Nareszcie! Burger Drwala jest już w sprzedaży we wszystkich restauracjach sieci McDonald’s na terenie naszego kraju. Zapoznaliśmy się z całą ofertą i musimy przyznać, że jesteśmy w szoku, ponieważ każda z dostępnych wersji kanapki bardzo podrożała w porównaniu do zeszłego roku. Co ciekawe, w menu nie pojawił się na razie jeden z najpopularniejszych rodzajów burgera. Sprawdź wszystkie szczegóły!

Burger Drwala
Burger Drwala jest już w sprzedaży! Ile kosztuje? Fot. Adobe Stock.
Reklama
ding ad-box placeholder

Aktualizacja 24.11.2022 r.

Burger Drwala wreszcie w McDonald’s! Do kiedy będzie dostępny w menu?

W ostatnich dniach w internecie pojawiła się nieoficjalna informacja dotycząca tego, że burger Drwala będzie ponownie dostępny we wszystkich restauracjach McDonald’s od środy 23 listopada. Przedstawiciele sieci nie potwierdzili tego terminu jednak ostatecznie okazało się, że plotki były prawdziwe. Od wczoraj można już zamawiać różne wersji słynnej kanapki. Do kiedy Drwal zostanie w menu McDonald’s? Prawdopodobnie jego sprzedaż potrwa przez dwa miesiące, czyli tak samo, jak w ubiegłych latach.

Burger Drwala. Jakie są rodzaje kanapek? Ile kosztują?

Fani burgera Drwala w wersji na ostro z pewnością będą zawiedzeni, ponieważ na razie nie pojawił się w sprzedaży. Wszystko wskazuje na to, że ten rodzaj kanapki trafi do restauracji McDonald’s dopiero za kilka tygodni, prawdopodobnie nastąpi to przed świętami Bożego Narodzenia. Niestety nie znamy konkretnej daty. 

Burger Drwala 2022 dostępny jest w 4 wersjach:

 • Burger Drwala Klasyczny,
 • Burger Drwala Podwójny,
 • Burger Drwala z Kurczakiem,
 • Burger Drwala z Żurawiną.

Niestety mamy też złą informację odnośnie podwyżki cen za burgera Drwala. Każda z wersji kanapki podrożała o kilka złotych, z jednej strony nie powinno to dziwić ze względu na rekordową inflację, z drugiej jednak niektórzy klienci w związku z innymi ważniejszymi wydatkami mogą zrezygnować z zakupu Drwala.

Burger Drwala 2022 - ceny:

 • Burger Drwala Klasyczny: 24,90 zł (7,50 zł więcej).
 • Burger Drwala Podwójny: (9,60 zł więcej).
 • Burger Drwala z Kurczakiem: 24,90 zł (7,50 zł więcej).
 • Burger Drwala z Żurawiną: 26,40 zł (8,50 zł więcej).

Burger Drwala 2022 - ceny zestawów:

 • Burger Drwala Podwójny w zestawie: 36,40 zł.
 • Burger Drwala z Kurczakiem w zestawie: 30,90 zł.
 • Burger Drwala z Żurawiną w zestawie: 32,90 zł.
   

Aktualizacja 21.11.2022 r.

Burger Drwala 2022 nadchodzi! Kiedy pojawi się w menu McDonald’s?

W ostatnich tygodniach jedną z najpopularniejszych fraz wyszukiwanych w internecie jest: kiedy wróci Burger Drwala? Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ to zdecydowanie najpopularniejsza kanapka McDonald’s w ostatnich latach. Klienci uwielbiają ją za to, że wyróżnia się niesamowitym smakiem i nie kojarzy się z innymi burgerami. Niestety jest dostępna tylko przez kilka tygodni podczas okresu zimowego, w tym roku będzie tak samo.

Wszystko wskazuje na to, że Burger Drwala pojawi się w menu McDonald’s już w najbliższą środę 23 listopada. W tym miejscu trzeba jednak podkreślić, że jest to nieoficjalna informacja, niestety przedstawiciele sieci na razie nie potwierdzili tej daty. Gdy tylko dowiemy się o oficjalnym terminie sprzedaży popularnej kanapki, wtedy od razu zaktualizujemy ten artykuł.

Burger Drwala 2022. Jakie będą rodzaje kanapek? Ile mają kosztować?

Według nieocjalnego przecieku, który wskazał serwis vibez.pl w tym roku nie będzie żadnych niespodzianek dotyczących rodzajów kanapki Drwala. Wersje burgera mają być identyczne, jak w zeszłym roku, łącznie jest ich pięć:

 • Burger Drwala Klasyczny,
 • Burger Drwala z Kurczakiem,
 • Burger Drwala Podwójny,
 • Burger Drwala z Żurawiną,
 • Burger Drwala na Ostro.

Co ważne, przedstawiciele sieci McDonald’s nie odnieśli się do krążących po internecie wersji Burgera Drwala. Z tego względu trzeba mieć na uwadze, że na liście kanapek mogą jeszcze pojawić się nowe pozycje. Niestety nie wiemy też, ile mają kosztować, wydaje się jednak, że ceny nie powinny się wiele różnić się od tych z zeszłego roku, wtedy trzeba było wydać następujące kwoty:

 • Burger Drwala Klasyczny: 17,40 zł,
 • Burger Drwala z Kurczakiem: 17,40 zł,
 • Burger Drwala Podwójny: 20,40 zł,
 • Burger Drwala z Żurawiną: 17,90 zł,
 • Burger Drwala na Ostro: 17,90 zł.

Aktualizacja 21.09.2022 r.

Kanapka Drwala 2022. Popularny burger ponownie w McDonald’s! 

Wszystko wskazuje na to, że kolejny rok z rzędu Drwal będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów McDonald’s. W ostatnich kilku latach w dzień startu sprzedaży kanapki przed wieloma restauracjami sieci ustawiały się długie kolejki nie tylko przy kasach, ale również w strefie McDrive.  Z czego wynika fenomen Drwala? Klienci najbardziej cenią go za to, że zupełnie nie przypomina innych burgerów dostępnych na naszym rynku, jest jedyny w swoim rodzaju.

Kiedy kanapka Drwala wróci do menu McDonald’s?

W mediach społecznościowych aż huczy od plotek dotyczących tego, kiedy kanapka Drwala ponownie pojawi się w McDonald’s! Fani burgera przewidują, że wróci do menu sieci restauracji już 24 listopada. Co ciekawe, w zeszłym roku Drwal również miał swoją premierę w tym terminie. Na ten moment przedstawiciele sieci nie potwierdzili tej daty i wszystko wskazuje na to, że będą trzymać klientów w niepewności najdłużej jak to tylko możliwe.

Aktualizacja 24.11.2021

Burger Drwala 2021 w McDonald’s

To już dziś! 24 listopada, na który wielu czekało z niecierpliwością. Po raz pierwszy w tym sezonie spróbować można kultowego burgera Drwala. Na kanapkę z pewnością postoimy w licznych kolejkach, bo chętnych nie zabraknie. Nie dość, że, zasiądziemy we wnętrzach restauracji, to jeszcze wielu z nas zamówi jedzenie prosto do domu. Hasło: "Drwal, lepsza strona zimy" już widoczne jest na stronie głównej McDonald’s. Wszystko wygląda apetycznie, jak zwykle, a ile kosztuje?

Zamawiając poprzez aplikację Glovo, za standardowego burgera Drwala zapłacimy 18,20 zł. Do wszystkiego trzeba doliczyć jeszcze dostawę. McZestaw Burger Drwala to cena 24,99 zł, tak więc bardziej opłaca się skorzystać z opcji, gdzie dostajemy dodatkowo frytki napój. Kupując na miejscu, będzie taniej, niestety sieć nie udostępnia cennika na swojej stronie internetowej.

Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, z nowości pojawiły się jeszcze:

- Twix Café Latte

- Shake Twix

- Lody Twix

- Mc Flurry Twix

Aktualizacja 12.11.2021

Burger Drwala 2021 - znamy datę!

Burger Drwala w McDonald’s pojawi się za niecałe dwa tygodnie, dokładnie 24 listopada kupić będzie można legendarnego burgera. Fani wersji bezmięsnej znów będą zasmuceni. Opcja z roślinnym kotletem nie wraca. Do kupienia będą te wersje co zwykle, czyli:

 • Burger Drwala z Żurawiną
 • Burger Drwala z Kurczakiem
 • Burger Drwala Klasyczny
 • Burger Drwala na Ostro
 • Podwójny Drwal

Podstawą każdej kanapki, jest pyszny kotlet serowy w panierce i wybrane mięso, do tego oczywiście sosy, boczek, cebulka prażona i sałata. Wszystko wygląda apetycznie i jest niezwykle sycące. To idealny na zimową porę, kiedy chcemy zjeść coś, po czym będziemy mieć dużo siły i energii. Do menu wracają też frytki zakręcone z sosem śmietanowym. Jeden z częstszych dodatków dopieranych do Drwala. Niestety brak wersji roślinnej spotyka się z bardzo negatywnym odbiorem. W końcu osób niejedzących mięso z roku na rok przybywa. Nic nie wskazuje na to, by McDonald’s miał się pochylić nad płaczącymi wegetarianami.

Gdy tylko pojawią się oficjalne informacje cenach - znajdziecie je obok nazw kanapek.

Kiedy był Burger Drwala w 2021 roku?

O to, kiedy będzie Drwal w Macu klienci pytają coraz częściej. Ofertą zainteresowana jest nie tylko młodzież, ale i grono dorosłych. W końcu to kanapka, którą porządnie da się najeść. Składa się na to ogromna, puszysta bułka z cebulką prażoną, dużo sera w panierce, kotlet mięsny, sosy oraz boczek. Smakuje niczym obowiązkowy, zimowy przysmak, który doda sił po ciężkim dniu owianym mroźnym powietrzem.

Mamy poważne podejrzenia dotyczące terminu, w którym kanapka Drwala pojawi się w McDonald’s. Jako że dopiero  wystartowała głośna promocja zestawu Maty, w skład którego wchodzi potrójny cheeseburger, matcha Late i frytki, na nową na pewno trzeba będzie poczekać co najmniej miesiąc. Nikt nie odważyłby się na wprowadzanie ważnych hitów kilka dni po sobie. Oferta wspomnianego, limitowanego zestawu obowiązuje do 21 listopada (niedziela). Zakładamy, że zaraz po tym 22 go - w poniedziałek powinien pojawić się długo wyczekiwany burger.

Czy Drwal w McDonald’s pojawił się w tym terminie?

McDonald’s już jakiś czas temu wspomniał, że Drwal pojawi się w menu pod koniec miesiąca. Bardzo prawdopodobne więc, że data, o której napisaliśmy wcześniej, okaże się tą właściwą. Jak sytuacja wyglądała rok temu? Wtedy po raz pierwszy dostępny był w środę 25 listopada. Gdyby nasze przepowiednie się sprawdziły, oznaczałoby to, że kultowej bułki spróbujemy za równe 31 dni.

Termin 22 listopada jako pierwszy dzień pojawienia się kanapki Drwala 2021 to informacja, którą podawało już kilka innych serwisów związanych z handlem czy gastronomią. Wszyscy mówią o nieoficjalnych wieściach, a sam McDonald’s i nie zdradza szczegółów. Nie wiemy też, czy dostaniemy dokładnie te same warianty, co rok temu, czy pojawi się nowość i zaliczymy wielki powrót wersji wege.

Którego wolicie?

Burger Drwala
Źródło: McDonald’s

Drwal cena – czy było drożej?

Burger Drwala 2021 zapewne nie będzie się znacznie różnił od ubiegłorocznego. Czy trzeba spodziewać się wyższych cen? Jako że notorycznie obserwujemy inflację, która przyprawia Polaków o zawrót głowy, jest to całkiem możliwe. W ubiegłym sezonie ceny i smaki kształtowały się następująco:

 • Burger Drwala z wołowiną – 16,90 zł
 • Burger Drwala na ostro – 17,40 zł
 • Burger Drwala z kurczakiem – 15,90 zł
 • Podwójny Burger Drwala – 19,90 zł
 • Burger Drwala z żurawiną -17,40 zł

Drwal w McDonald’s to nie wszystko

Burger Drwala McDonald’s to nie jedyna nowość, której spodziewamy się pod koniec listopada. Rok temu w tym samym czasie pojawiło się sezonowe ciastko z karmelem, a także limitowane smaki shakeów i McFlurrów. Każdy mógł też domówić coś do kanapki np. frytki zakręcone w sosie śmietanowym. Wtedy sytuacja była nieco inna, zamawiać dało się wyłącznie do domu, gdyż panował lockdown. Teraz restauracje czekały będą otworem, a my wybierzemy się tam, nawet w większym gronie.

Polecamy gazetkę promocyjną, gdzie znajdziesz aktualne hity!

Teraz trwa tydzień amerykański w Lidlu - kupisz dodatki do burgerów!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder