Biedronkoloteria już jest! Jakie są zasady akcji i co można wygrać? Miło się zaskoczysz!

We wszystkich sklepach sieci Biedronka wystartowała niesamowita loteria, podczas której klienci sieci mogą uzyskać wyjątkowe nagrody w postaci ogromnych pieniędzy i nie tylko. Dowiedz się, jakie są warunki tej akcji i przekonaj się, czy warto z niej skorzystać.

Biedronka
Biedronka oferuje nową loterię! Fot. media.biedronka.pl
Reklama
ding ad-box placeholder

Biedronkoloteria. Jaki jest termin akcji?

Biedronkoloteria wystartowała we wszystkich sklepach sieci Biedronka na terenie naszego kraju. Akcja rozpoczęła się w poniedziałek 13 marca i potrwa naprawdę długo, jej koniec został zaplanowany dopiero na sobotę 8 kwietnia. Co ważne, loteria przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla klientów posiadających kartę lojalnościową Moja Biedronka, brelok przypisany do karty Moja Biedronka lub aplikację mobilną Biedronki, na której jest wirtualna karta Moja Biedronka.

Biedronkoloteria. Poznaj zasady akcji

Klienci sieci Biedronka będą teraz otrzymywać podczas zakupów zdrapki, ale pod pewnymi warunkami. Jedną zdrapkę otrzymasz w przypadku zakupów za 39 zł (produkty z kategorii: kosmetyki, słodycze, suszone owoce, mrożonki, napoje, konserwy i słoiki) lub zakupów za 99 zł (produkty z kategorii: produkty dla dzieci, kawa, detergenty, karma dla zwierząt, artykuły przemysłowe i tekstylne, ryby świeże). Więcej zdrapek można otrzymać w następujących przypadkach:

  • zakupy za min. 149 zł: 2 zdrapki,
  • zakupy za min. 199 zł: 3 zdrapki,
  • zakupy za min. 299 zł: 5 zdrapek,
  • zakupy za min. 399 zł: 7 zdrapek,
  • zakupy za min. 499 zł: 9 zdrapek.

Co ważne, każdy klient podczas jednych zakupów może uzyskać maksymalnie 21 zdrapek. Pamiętaj jednak, że wielokrotność kwoty zakupu z danej kategorii nie daje możliwości dostania większej liczby zdrapek.

Biedronkoloteria. Co można wygrać?

Biedronka w przypadku tej loterii przewidziała aż trzy rodzaje nagród. Zdecydowanie największą z nich są pieniądze w wysokości 60 000 zł, otrzyma je jednak tylko i wyłącznie 100 klientów sieci. Ponadto będzie można powalczyć o 128 darmowych produktów (m.in. różne artykuły spożywcze, chemia gospodarcza i kosmetyki). Ostatnią nagrodą jest doładowanie wirtualnego portfela o równowartości: 5, 10, 50, 100, 500 lub nawet 1000 zł.

Więcej szczegółów na temat tej loterii znajdziesz w poniższej gazetce promocyjnej. Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej sieci, tam znajdują się wszystkie szczegóły na temat tej akcji.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder