Biedronka - w sklepach pojawiły się truskawki od lokalnych plantatorów

Sezon na polskie truskawki można uznać za rozpoczęty! Biedronka zgodnie z obietnicą oficjalnie ogłosiła, że lokalne owoce od naszych rolników już trafiły do niektórych sklepów sieci. Z biegiem czasu będą pojawiać się w coraz większej liczbie dyskontów w różnych miejscach kraju. Gdzie można je kupić? Ile trzeba zapłacić za kilogram? Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się.

Truskawki
Truskawki od lokalnych plantatorów trafiły do sklepów Biedronka. Fot. Adobe Stock.
Reklama
ding ad-box placeholder

Biedronka rozpoczęła sprzedaż lokalnych truskawek. Gdzie można je kupić?

Kilka tygodni temu na łamach naszego bloga Ding.pl informowaliśmy, że Biedronka podobnie, jak w ubiegłych latach zaangażuje się w sprzedaż truskawek od lokalnych rolników z różnych stron naszego kraju. Teraz wreszcie pojawiły się konkrety w tej sprawie, owoce trafiły już do pierwszych sklepów i klienci wreszcie mogą je kupić. Sprzedaż wystartowała 24 maja.

W tym miejscu chcemy podkreślić, że truskawki z lokalnych polskich upraw na razie są dostępne tylko i wyłącznie w niektórych placówkach Biedronki. W kolejnych tygodniach ma się jednak to zmieniać i klienci z następnych regionów zyskają szansę na zakup tych owoców. Gdzie można je kupić? Wszystkie szczegóły znajdziesz w poniższym komunikacie
sieci:

“W tym roku pierwsze truskawki wyhodowane „po sąsiedzku” trafią, od środy 24.05, do pierwszych 15 sklepów na terenie Łodzi i okolic, a od czwartku do kolejnych kilkunastu okolicznych placówek. W następnych tygodniach, wraz z dojrzewaniem owoców od pozostałych rolników współpracujących z Biedronką, będą one sukcesywnie trafiać wprost z upraw do pobliskich im placówek sieci. Tegoroczny zasięg dostaw bezpośrednich będzie największy w historii programu”.

Jak współpracę z Biedronką komentują plantatorzy truskawek? 

W komunikacie Biedronki jeden z plantatorów wypowiedział się na temat tej współpracy w następujący sposób: “Bardzo się cieszę, że kolejny już rok, nasze truskawki trafią do sklepów sieci Biedronka w naszej okolicy. Dzięki temu klienci otrzymują owoce zerwane tego samego dnia z krzaka, a my mamy pewność, że produkt szybko trafią do odbiorcy końcowego. Takie rozwiązania są również bardzo przyjazne dla środowiska, a wszystkim nam na tym zależy”.

Biedronka - ile trzeba zapłacić za truskawki od lokalnych plantatorów?

Dowiedzieliśmy się, że za 1 kg lokalnych polskich truskawek trzeba zapłacić 19,99 zł. Z biegiem czasu ta cena może się trochę obniżyć, ale wcale nie musi się tak stać. Owoce będzie można rozpoznać dzięki specjalnemu plakatowi, który wskazaliśmy poniżej. Co ważne, sieć zachęca też innych plantatorów do zgłoszenia chęci współpracy - szczegóły na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Biedronki.

Lokalne truskwki w Biedronce. Fot. Biedronka.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.