Biedronka rozdaje w gratisie soki, nektary i napoje! Nie przegap tej promocji!

Biedronka cały czas stara się oferować klientom korzystne akcje zniżkowe na różne produkty, żeby mogli zaoszczędzić trochę pieniędzy w tych trudnych czasach. W nowej ofercie znowu pojawiły się gratisowe artykuły, tym razem klienci dostaną za darmo soki, nektary i napoje od znanego producenta. Dowiedz się więcej.

Zakupy
Biedronka rozdaje napoje w gratisie. Fot. Adobe Stock.
Reklama

Biedronka oferuje kolejne produkty za darmo. Termin oferty

Słodkie napoje nadal są bardzo drogie i klienci kupują ich znacznie mniej lub nawet wcale. Konsumenci coraz częściej wolą kupić syrop owocowy i dolewać go do wody, w ten sposób można wyprodukować nawet kilka litrów słodkiego napoju i jednocześnie zaoszczędzić trochę pieniędzy. Dużym zainteresowaniem cieszą się również syropy o smaku coli i innych napojów gazowanych.

Klienci, którzy jednak wolą gotowe napoje mogą regularnie korzystać z różnych promocji, których naprawdę nie brakuje w znanych sklepach. Jedną z najlepszych akcji zniżkowych przygotowała Biedronka, która w nowej ofercie proponuje różne soki, nektary i napoje w gratisie. To doskonała okazja do tego, żeby zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Napoje za darmo w Biedronce są już dostępne, promocja jednak nie potrwa długo, zakończy się już w najbliższą sobotę 8 lipca i nie zostanie przedłużona o kolejne dni.

Biedronka - jakie soki, nektary i napoje dostaniesz gratis?

Biedronka w swoich sklepach rozdaje soki, nektary i napoje od popularnej marki Riviva. Co ważne, udział w tej akcji zniżkowej biorą wszystkie produkty od tego producenta, dzięki temu żaden klient nie będzie mieć problemów, żeby znaleźć ulubione smaki. Ponadto to doskonała okazja do tego, żeby zrobić sobie zapas napojów jednocześnie nie wydając dużej kwoty.

Tym razem Biedronka oferuje promocję: 3+1 gratis. Oznacza to, że trzeba udać się do kasy z czterema napojami od marki Riviva, następnie zapłacisz tylko za trzy najdroższe, natomiast najtańszy zostanie odliczony od rachunku. Pamiętaj też, że ta akcja zniżkowa przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla posiadaczy karty lojalnościowej lub aplikacji mobilnej Moja Biedronka.

W tym miejscu zachęcamy też do zapoznania się z całą najnowszą ofertą promocyjną od sieci Biedronka. Nie brakuje w niej innych gratisowych promocji, jak również dużych rabatów na podstawowe artykuły spożywcze, chemię gospodarczą i kosmetyki. Przekonaj się, na jakich produktach zaoszczędzisz najwięcej pieniędzy.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama