Biedronka obniżyła ceny regularne 60 produktów! Ile zaoszczędzisz?

Tego się kompletnie nie spodziewaliśmy! Biedronka w nowej gazetce promocyjnej poinformowała klientów, że obniża ceny regularne 60 produktów, co pozwoli zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy. W naszym artykule wskazaliśmy, jakie artykuły w sklepach tej sieci kupisz taniej. Jesteśmy pewni, że miło się zaskoczysz.

Biedronka
Biedronka obniżyła ceny 60 produktów. Fot. Biedronka.
Reklama

Biedronka chce odciążyć portfele klientów i obniża ceny regularne 60 produktów

Klienci od wielu miesięcy wydają coraz więcej na podstawowe zakupy spożywcze w sklepach. Powodem tej sytuacji jest to, że mimo malejącej inflacji ceny wielu produktów nadal rosną. Biedronka nie od dziś stara się regularnie wprowadzać do swoich sklepów różnego rodzaju promocje i gratisowe artykuły, dzięki którym można zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Tym razem przedstawiciele sieci Biedronka zdecydowali się obniżyć ceny regularne 60 produktów. W komunikacie prasowym skomentowali ten ruch w następujący sposób: “Kiedy tylko pozwala nam na to sytuacja rynkowa, obniżamy regularne ceny podstawowych produktów. Właśnie rozpoczęły się wakacje, dlatego dbając o portfele naszych klientów poprzez umożliwienie zakupów w jeszcze niższych cenach, chcemy dać im kolejny powód do cieszenia się latem”.

Klienci mogą kupować 60 wybranych artykułów w niższych cenach od poniedziałku 10 lipca. Wszystko wskazuje na to, że nie jest to oferta promocyjna, która potrwa tylko kilka dni, wydaje się, że zostanie w sklepach Biedronka na znacznie dłużej, co na pewno ucieszy wszystkich, którzy często robią zakupy w placówkach tej sieci.

Biedronka - jakie produkty kupisz taniej?

Lista produktów, których ceny regularne zostały obniżone jest naprawdę długa, łącznie taniej można kupić aż 60 produktów. W komunikacie prasowym znaleźliśmy następującą informację w tej kwestii: “W przypadku niektórych artykułów spożywczych cena spadła aż o 16 %. Od 10 lipca we wszystkich sklepach sieci Biedronka można nabyć m.in. kaszę gryczaną Plony Natury w cenie regularnej 3,99 zł (wcześniejsza cena 4,75 zł za opakowanie), kaszę jęczmienną pęczak Plony Natury w cenie regularnej 2,09 zł (obniżka z 2,47 zł za opakowanie), czy mąkę orkiszową pełnoziarnistą Plony Natury za 4,94 zł za kg (obniżka z 5,49 zł). Cena oleju słonecznikowego Wybornego 1 litr spadła aż o 13 % i wynosi teraz 7,99 zł. Opakowanie 150 g sera żółtego mierzwionego Światowid – Gouda czy Edamskiego jest dostępne w niższej cenie regularnej - 4,94 zł (wcześniej 5,49 zł)”.

Dzięki tym obniżkom kwota za zakupy w znaczący sposób się zmniejszy. Przeceny sięgające od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu groszy pozwolą naprawdę sporo zaoszczędzić. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, przy jakich jeszcze produktach spadły ceny, to koniecznie zajrzyj do poniższej gazetki promocyjnej.

Pełną listę 60 produktów, które można od 10 lipca kupić taniej, znajdziesz na stronie internetowej sieci Biedronka.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama