Biedronka obniżyła ceny testów na COVID-19

Klienci Biedronki mogą już kupować testy na koronawirusa w nowej atrakcyjnej cenie. Wydaje się, że sieć zdecydowała się na wprowadzenie promocji ze względu na to, że jej największy konkurent Lidl sprzedaje te same testy taniej. Więcej na temat tej sprawy znajdziesz poniżej w naszym artykule, zapoznaj się!

Testy na koronawirusa w Biedronce w niższej cenie
Reklama

O ile Biedronka obniżyła cenę testów na koronawirusa?

Biedronka jako pierwsza sieć handlowa w naszym kraju wprowadziła do swojej oferty testy na koronawirusa, które wyprodukowało renomowane szwajcarskie laboratorium PRIMA Lab. Cały nakład testów zniknął w zaledwie kilka godzin ze wszystkich sklepów na terenie naszego kraju. Po zaledwie dwóch tygodniach Lidl zdecydował się na sprzedaż testów od tego samego producenta.

Okazało się, że testy na COVID-19 w Lidlu są tańsze od tych, które są dostępne w Biedronce. W przypadku Lidla koszt za jeden test wynosił 39,99 zł, czyli o 10 zł mniej. Biedronka błyskawicznie zareagowała i obniżyła koszt swoich testów o tę samą kwotę. Od teraz w obu sieciach handlowych można kupić produkty od PRIMA Lab w jednej cenie.

W tym miejscu chcemy też podkreślić, że Lidl i Biedronka to na razie jedyne sieci handlowe, które sprzedają testy na koronawirusa. Niedługo podobne produkty mogą pojawić się w sklepach Kaufland i Carrefour - na razie jednak znamy żadnych szczegółow.

Zachęcamy również do zapoznania się z najnowszymi ofertami od Biedronki i Lidla. Obie sieci przygotowały dla swoich klientów szeroki wybór z artykułami spożywczymi na święta wielkanocne oraz mnóstwo promocji. Sprawdź!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama