• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Biedronka ma maseczki ochronne dla dzieci. Są idealne na powrót do szkoły!

Maseczki ochronne z Biedronki wielokrotnie były hitem w gazetkach promocyjnych. Teraz nów pojawiły się w ofercie i zaskakują niską ceną. Zbliża się powrót do szkoły dla najmłodszych klas. Być może warto pomyśleć no nowej maseczce?

Biedronka z ofertą dla dzieci

W ofercie Biedronki ważnej od 11 do 27 stycznia, pojawiły się ciekawe propozycje maseczek ochronnych. Możemy znaleźć wielopak dedykowany specjalnie dla dzieci. Produkty dla najmłodszych różnią nieco od tych, które zakładają dorośli. Przede wszystkim mają dopasowany wymiary specjalnie do twarzy dziecka oraz są delikatniejsze. Nie warto zapominać też o przyjaznych i zabawnych wzorach. Maseczki ochronne dla dzieci w Biedronce wykonane są z włókniny polipropylenowej o filtracji BPE większej bądź równej 98%. Pozwalają swobodnie oddychać, jednocześnie filtrując bakterie czy pyły. Każda taka maseczka nadaje się do jednorazowego użytku. Za opakowanie 10 sztuk zapłacimy 5,90 zł. Takie maseczki idealnie sprawdzą się dla dzieci chodzących do szkoły. Maseczkę wielokrotnego użytku, i tak trzeba będzie prać po każdym dniu lekcji. Warto zaopatrzyć się w taki zestaw na wypadek, gdy nie zdążymy uprać masek materiałowych.

Maseczki dla dorosłych za 3,99

W tej samej ofercie znajdziemy też bogatą ofertę maseczek materiałowych dla dorosłych. To produkty wielokrotnego użytku z elastyczną gumką. Do wyboru co najmniej 7 wzorów. Zakup maseczki nadal jest opłacalny. Z powodu pandemii kironawirusa, zasłanianie twarzy stało się obowiązkowe i społecznie wymagane. Do większości miejsc publicznych nie wejdziemy bez zakrytego nosa i ust. Jeżeli maseczka ochronna jest dla nas niewygodna, możemy zdecydować się na specjalny komin lub bandane, te również często pojawiają się w Biedronce. W tym momencie takie bandany można znaleźć w sklepach Selgros za 12,99 zł za sztukę.

 

Sprawdź gazetki promocyjne! 

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Selgros
  • Biedronka
  • Dine poleca
  • Koronawairus
  • Maseczka ochronna
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od poniedziałku w LidluLidl
1 - 3 marca 2021
Gazetka Lidl
Kolekcja Wiosna-Lato w DekoriaDekoria
12 lutego - 31 sierpnia 2021
Gazetka Dekoria
30 Urodziny Black Red WhiteBlack Red White
25 lutego - 12 marca 2021
Gazetka Black Red White
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lutego - 2 marca 2021
Gazetka Leroy Merlin
Czas na porządki z TescoTesco Centra Handlowe
25 lutego - 3 marca 2021
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Kurtki na wiosnę w LidlLidl
1 - 6 marca 2021
Gazetka Lidl
Rossmann - przygotuj się do świąt!Rossmann
1 - 15 mar 2021
Gazetka Rossmann
Radość z dojrzałości Rossmann SkarbRossmann
1 sty - 31 mar 2021
Gazetka Rossmann
Pepco - poznaj jakość, pokochaj cenę!Pepco
25 lut - 3 mar 2021
Gazetka Pepco
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lut - 2 mar 2021
Gazetka Leroy Merlin
Czas na Hiszpanię w Biedronce! Biedronka
25 lut - 3 mar 2021
Gazetka Biedronka
Jysk - świetna oferta rabatowaJysk
17 lut - 2 mar 2021
Gazetka Jysk

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge