• Logo
 • Gazetki
 • Produkty
 • Sklepy
 • Blog
 • Dni handlu
Reklama

Biedronka i Lidl muszą wycofać popularne produkty ze sprzedaży!

Wczoraj Główny Inspektorat Sanitarny na swojej stronie internetowej poinformował o dwóch popularnych artykułach spożywczych, które są szkodliwe dla zdrowia. Wskazane przez GIS produkty były od tej pory sprzedawane w znanych sieciach handlowych: Biedronce i Lidlu. Dowiedz się więcej z naszego artykułu!

Biedronka i Lidl sprzedawały szkodliwe mięso

Główny Inspektorat podczas ostatniej kontroli wykrył, że w niektórych sklepach sieci Biedronka sprzedawane są sznycle z fileta z kurczaka ze szkodliwą substancją Salmonella Enteritidi. Oznacza to, że konsumenci byli narażeni na zakażenia się salmonellozą. Groźna dla zdrowia partia mięsa musi zostać wycofana w trybie natychmiastowym z placówek tej sieci handlowej.

W sklepach Lidla również pojawiła się szkodliwa partia mięsa. W tym przypadku jest to mięso mielone z fileta kurczaka. GIS wykrył w tym produkcie substancję Salmonella z grupy O:9, która może w negatywny sposób wpłynąć na nasze zdrowie. Obecnie trwa proces wycofywania całej partii zakażonego mięsa ze sklepów zlokalizowanych w różnych miejscach naszego kraju.

W tym miejscu chcemy zaznaczyć, że Główny Inspektorat Sanitarny przeprowadza regularne kontrole artykułów spożywczych i innych produktów, które mogą szkodzić zdrowiu konsumentów. Co jakiś czas na stronie GIS pojawiają się różne ostrzeżenia, o których informujemy również na naszym blogu DING.PL.

Zachęcamy również do sprawdzenia nowych ofert z gazetek promocyjnych!

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

 • Główny inspektorat sanitarny
 • Sklepy
 • Gazetki promocyjne
 • Zakupy
 • Mięso
 • Gis
 • Lidl
 • Biedronka
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od czwartku w Lidlu! Lidl
22 - 24 kwietnia 2021
Gazetka Lidl
Wiosenne okazje w TatuumTatuum
1 - 30 kwietnia 2021
Gazetka Tatuum
Kaufland - tanio grilluj na bogatoKaufland
15 - 21 kwietnia 2021
Gazetka Kaufland
Otwarci na Wasze potrzeby - Leroy MelinLeroy Merlin
14 kwietnia - 6 maja 2021
Gazetka Leroy Merlin
Najlepsza oferta na rynku - Leroy Merlin Leroy Merlin
3 marca - 8 maja 2021
Gazetka Leroy Merlin
Relaks w ogrodzie z CastoramąCastorama
19 kwietnia - 3 maja 2021
Gazetka Castorama
Rossmann pomaga kobietom!     Rossmann
16 - 30 kwi 2021
Gazetka Rossmann
Cenomenalne zakupy - oferta dotyczy wybranych sklepów E.Leclerc E.Leclerc
13 - 25 kwi 2021
Gazetka E.Leclerc
Katalog 2021 IKEAIKEA
1 sty - 31 gru 2021
Gazetka IKEA
Najlepsza oferta na rynku - Leroy Merlin Leroy Merlin
3 mar - 8 maj 2021
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku w LidluLidl
19 - 21 kwi 2021
Gazetka Lidl
Od poniedziałku w BiedronceBiedronka
19 - 25 kwi 2021
Gazetka Biedronka
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.