• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Biedronka i darmowe pieczywo! To nowa promocja!

Co zrobić, by otrzymać darmowe pieczywo z Biedronki? Akcja potrwa tylko kilka dni!

Pieczywo w Biedronce

Bułki czy chleb to produkty, które kupuje prawie każdy. Codziennie warto zaopatrzyć się w świeże i chrupiące pieczywo w niedrogiej cenie. Dokładnie dziś 16 listopada rozpoczęła się nowa promocja w sieci Biedronka. Objęte są nią wszystkie bułki i chleby, które do kupienia są luzem (niepakowane). Ważne jest, aby posiadać ważną kartę Moja Biedronka, a wtedy będzie można skorzystać ze specjalnego vouchera.

Szczegóły akcji Biedronka

Za każde kupione pieczywo pomiędzy 16 – 18 listopada ( do środy) klient otrzyma razem z paragonem specjalny voucher promocyjny. Niezależnie od tego ile takich kuponów otrzymasz, każdy możesz wymienić na taką samą ilość i rodzaj darmowego pieczywa. Darmowe chleby i bułki będzie można odbierać w czwartek i piątek (19.11 i 20.11). Wystarczy przy kasie pokazać wydrukowany kupon oraz kartę Moja Biedronka. Co ważne, kwota pieczywa na jeden voucher nie może przekraczać 10 zł.

Gazetka promocyjna Biedronka:

Jakie chleby wybrać w Biedronce?

Sieć szczyci się bardzo bogatą ofertą pieczywa. Biedronka zachęca, by kupić produkty o wysokiej wartości odżywczej oraz chleby ziarniste. Dobrym wyborem jest np. Chleb całe ziarno 300g z dodatkiem naturalnego zakwasu i wysoką zawartością ziaren, czy bułki Vita. Za darmo będzie można wziąć dokładnie te same produkty, które kupowaliśmy od poniedziałku do środy. Szczegóły na temat produktów można sprawdzić na biedronka pl.

Sprawdź tu promocje na pieczywo! Gazetki promocyjne:

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Intermarche
  • Kaufland
  • Promocje
  • Ding poleca
  • Pieczywo
  • Biedronka
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku w LidluLidl
30 listopada - 2 grudnia 2020
Gazetka Lidl
Katalog świątecznych Promocji PlusPlus
13 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Plus
Prezenty, które inspirują w Media MarktMedia Markt
20 listopada - 10 grudnia 2020
Gazetka Media Markt
Smakuj chwile z Black Red WhiteBlack Red White
12 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Black Red White
Najnowsze okazje w Polomarket!POLOmarket
25 listopada - 1 grudnia 2020
Gazetka POLOmarket
Inspiracje prezentowe w RossmannRossmann
16 - 31 gru 2020
Gazetka Rossmann
Urocze dekoracje na święta w RossmannRossmann
1 - 15 gru 2020
Gazetka Rossmann
Katalog zabawki - sklep onlineLidl
23 paź - 24 gru 2020
Gazetka Lidl
Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 lis - 24 gru 2020
Gazetka Leroy Merlin
W świątecznym nastroju w Kaufland!Kaufland
5 lis - 5 gru 2020
Gazetka Kaufland
Ciekawe propozycje na jesień w Kiku!KIK
12 paź - 23 gru 2020
Gazetka KIK

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge