Reklama

Biedronka - akcja promocyjna Gang Fajniaków dobiegła końca!

Biedronka oficjalnie zakończyła akcję promocyjną Gang Fajniaków. Statystyki podane przez Jeronimo Martins wskazują, że przyniosła duży sukces sprzedażowy. Sklepy sieci Biedronka rozdały aż 8 milionów zabawek i ponad milion książek o przygodach maskotek z Gangu Fajniaków.

Klienci Biedronki mogli brać udział w akcji Gang Fajniaków przez 101 dni!

Akcja promocyjna Gang Fajniaków trwała od 27 sierpnia do 5 grudnia 2020 r. Klienci mogli w niej zdobywać nagrody w postaci pluszowych zabawek w zamian za uzbieranie całego albumu z naklejkami, które otrzymywali za każde zakupy w sieci sklepów Biedronka. Do wyboru było aż dziesięć Fajniaków.

Maskotki miały przede wszystkim dać najmłodszym dużo radości i zabawy, ale również pełnić funkcję edukacyjną. Z Fajniakami dzieci mogły poznawać różne zagadnienia z zakresu przyrody oraz dowiedzieć się, czym jest ekologia i jak dbać na co dzień o naszą planetę. 

Jaki Fajniak cieszył się największą popularnością?

Największe zainteresowanie klientów Biedronki, zdobyła zabawka Piesek Piotruś. Na drugim miejscu znalazł się Drzewo Dobromir, trzecia pozycja należała do Kropli Kseni. Trzeba również wspomnieć o książeczkach o Gangu Fajniaków, które cieszyły się mniejszą popularnością niż maskotki, statystyki wskazują, że sprzedano ich około 1,2 mln egzemplarzy.

Do tej pory Biedronka zrealizowała już kilka odsłon promocji z pluszakami. W 2016 roku ruszyła pierwsza akcja Gang Świeżaków z zabawkami owoców i warzyw, która odniosła gigantyczny sukces. Jej popularność była na tyle duża, że w wielu sklepach zabrakło maskotek. 

Sprawdź też ofertę w najnowszej gazetce promocyjnej od Biedronki!

Sprawdź też tutaj!


 

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Polomarket - wszystko co ulubione ne Święta! POLOmarket
8 - 14 grudnia 2021
Gazetka POLOmarket
Świąteczne miasteczko z Leroy MerlinLeroy Merlin
19 listopada - 24 grudnia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku w LidluLidl
6 - 8 grudnia 2021
Gazetka Lidl
Kaufland -wielki wybór na świętaKaufland
2 - 8 grudnia 2021
Gazetka Kaufland
Kraina PrezentówE.Leclerc
30 listopada - 12 grudnia 2021
Gazetka E.Leclerc
Zestawy na święta od T-Mobile! T-Mobile
8 listopada - 22 grudnia 2021
Gazetka T-Mobile
Katalog świąteczny Lidl - kosmetykiLidl
18 lis - 24 gru 2021
Gazetka Lidl
W tym tygodniu w Biedronce!     Biedronka
2 - 8 gru 2021
Gazetka Biedronka
Katalog zabawki - LidlLidl
16 lis - 24 gru 2021
Gazetka Lidl
Biedronka - kraina zabawekBiedronka
8 lis - 24 gru 2021
Gazetka Biedronka
Okazje świąteczne i nie tylko w Biedronce Biedronka
22 lis - 8 gru 2021
Gazetka Biedronka
Lidl - w oczekiwaniu na świętaLidl
4 lis - 24 gru 2021
Gazetka Lidl
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.