Barbora w Polsce już niedługo! To jeden z największych spożywczych sklepów internetowych

Barbora zostanie wprowadzona do Polski przez właściciela sieci sklepów Stokrotka. Sklep znany jest jako największy internetowy spożywczak w krajach bałtyckich.

Reklama

Nowy sklep internetowy w Polsce

Wprowadzeniem nowego sklepu internetowego do Polski chwali się Grupa Maxima. Już niedługo będziemy mogli korzystać z usług sieci Barbora, która słynie z tego, że jest największą internetową siecią w krajach bałtyckich. Klienci będą mogli zamawiać tam produkty codziennego użytku.

Kiedy i gdzie pierwsze zamówienia w Barbora?

Na pierwszy ogień pójdzie stolica Polski. To mieszkańcy Warszawy jako pierwsi wypróbują składanie zamówień. Zapewne zaraz po tym, usługa zostanie poszerzona o kolejne polskie miasta. Grupa Maxima chwali, że produkty dostępne w sklepie charakteryzują się wysoką jakością, a dostawa jest szybka i wygodna. Dostawcą towarów Barbora będzie Stokrotka, gdyż ona również zarządzana jest przez tę samą grupę. Poszukiwani będą też dostawcy lokalni. Nie podano jeszcze dokładnej daty, kiedy sklep ma zostać otwarty, można jednak spodziewać się nowych informacji w najbliższym czasie. Na stronie pojawiły się informacje o zniżce - 10% na pierwsze zamówienia.

Barbora znana jest w krajach bałtyckich

Wszystko sprawdzone zostało już za granicą. Do tej pory z usług Barbora.pl mogli korzystać mieszkańcy Litwy Łotwy i Estonii. Na rynek Polski wprowadzone ma zostać to, co jest już dobrze sprawdzone. Jako że zakupy przez Internet cieszą się coraz to większym powodzeniem, poszerzenie usługi o Polskę było tylko kwestią czasu. Producenci wspominają, że istnieje wiele podobieństw między rynkiem polskim i litewskim, dlatego wykorzystanie zdobytego doświadczenia w innym kraju będzie samą przyjemnością.

Sprawdź aktualne gazetki!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama