• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Aldi wprowadzi zmiany! Plastik? Ma być konskekwentnie eliminowany na rzecz opakowań nadających się do recyklingu!

Sieć swoją decyzją podkreśla, jak bardzo ważne jest zdrowie środowiska. W sklepie Aldi siatki i zrywki z plastiku mają być całkowicie niedostępne.

Jakie zmiany w Aldi do końca 2020 roku?

Sieć Aldi zapowiada, że z oferty zniknąć mają całkowicie produkty w jednorazowe produkty z plastiku w tym reklamówki i zrywki. Dostępne mają być tylko te wielokrotnego użytku i przyjazne środowisku.Dodatkowo sieć zapowiada, że wszystkie produkty marek własnych, będą sprzedawane w innych opakowaniach niż dotychczas. Wszystkie opakowania będą pochodzić z materiałów z recyklingu lub źródeł certyfikowanych.

Sprawdź ofertę Aldi:

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku w Aldi nie będzie można kupić produktów plastikowych, jednorazowych, np. talerzyków czy sztućców na grilla, to samo ze słomkami czy kubkami plastikowymi. Aldi zapowiada, że chce, aby bio owoce i warzywa nie były wcale pakowanie, chyba że w opakowanie przyjazne środowisku.

Do 2025 roku wszystkie opakowania marek własnych mają nadawać się do recyklingu. Jak widać, plany Aldi sięgają daleko, nic, lecz dziwnego, gdyż wprowadzanie takich zmian nie jest proste.Aldi zapowiada, że chce, aby bio owoce i warzywa nie były wcale pakowanie, chyba że w opakowanie przyjazne środowisku.

Już w 2019 roku sieci Aldi udało się oszczędzić około 369 ton tworzyw sztucznych. Przyszłość zapowiada się jeszcze bardziej owocna. Podobne zmiany z pewnością wprowadzać będą inne sklepy. Ograniczenie plastiku to nie tylko moda, lecz konieczność, która pozwoli nam żyć w mniej zanieczyszczonym świecie.

Zobacz najlepsze promocje!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Tesco
  • Produkty eko
  • Recykling
  • Aldi
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Najlepsza oferta na rynku w Leroy Merlin!Leroy Merlin
2 czerwca - 30 września 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od czwartku w LidluLidl
6 - 8 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Szkolne Okazje w IntermarcheIntermarche Super
4 sierpnia - 7 września 2020
Gazetka Intermarche Super
Letnie smaki w TescoTesco Centra Handlowe
6 - 12 sierpnia 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Hity w cenie w Intermarche! Intermarche Super
4 - 10 sierpnia 2020
Gazetka Intermarche Super
Polo Market - oferta od środy do wtorkuPOLOmarket
5 - 11 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Katalog LidlLidl
3 - 8 sie 2020
Gazetka Lidl
Biedronka - okazje tygodniaBiedronka
27 lip - 8 sie 2020
Gazetka Biedronka
Lidl - katalogLidl
6 lip - 31 sie 2020
Gazetka Lidl
Pepco Spragnione Słońca! Pepco
23 cze - 31 sie 2020
Gazetka Pepco

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge