• Logo
 • Warszawaul. Mazowiecka

Betterware gazetki promocyjne

  Brak ocen!

  Aktualne gazetki promocyjne Betterware

  Katalog wrześniowy BetterwareBetterware
  1 - 30 wrze 2020
  Gazetka Betterware

  Aktualna gazetka sieci Betterware

  Nieaktualne gazetki promocyjne Betterware

  Oferta sierpniowa BetterwareBetterware
  1 - 31 sie 2020
  Gazetka Betterware
  Gazetka nieaktualna
  Katalog Lipiec 2020 BetterwareBetterware
  1 - 31 lip 2020
  Gazetka Betterware
  Gazetka nieaktualna
  Czerwcowe oferty w BetterwareBetterware
  1 - 30 cze 2020
  Gazetka Betterware
  Gazetka nieaktualna
  Promocje na maj w BetterwareBetterware
  1 - 31 maj 2020
  Gazetka Betterware
  Gazetka nieaktualna
  Katalog Betterware kwiecień 2020Betterware
  1 - 30 kwi 2020
  Gazetka Betterware
  Gazetka nieaktualna
  Znajdź lepszy styl z BetterwareBetterware
  1 - 31 mar 2020
  Gazetka Betterware
  Gazetka nieaktualna

  O sieci Betterware

  Od początku swojego istnienia firma Betterware zajmowała się sprzedażą bezpośrednią. Historia firmy zaczęła się w 1928 roku we wschodnim Londynie. Firma została założona przez Alberta E. Clarka i Edwarda E. Willisa. W ofercie firmy znajdują się artykuły gospodarstwa domowego, kosmetyki oraz produkty wspierające kondycję zdrowotną. Firma rozwija się bardzo dynamicznie praktycznie od początku swojego istnienia. Już w pierwszych latach 30. uruchomiona została fabryka w Romford. Wtedy też została rozszerzona lista oferowanych produktów. Kolejny dynamiczny wzrost przyniosły lata 60. Bardzo prężnie rozwijały się zagraniczne oddziały firmy na terenie Niemiec, Australii, Hiszpanii i Francji. Nowe pomysły i rozwiązania pojawiały się w ofercie regularnie. Każdego roku w ofercie pojawia się około 400 nowych artykułów. Od 2007 roku produkty firmy dostępne są także w Polsce. Sprzedażą bezpośrednią dla firmy Betterware zajmuje się coraz więcej osób. Stale też rośnie grono klientów szukających wysokiej jakości artykułów gospodarstwa domowego.

  Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

  Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

  Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

  Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

  Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

  Eu Badge